İnan ki farketmez; okumasan da yazacağım!

zuzu65

Yeni Üye
Üye
.

Okumuyorsun artık, biliyorum..

Farketmez benim için, okumasan da yazacağım! Yıllar oldu değişmedim, sana yazmaktan bir an bile vazgeçmedim.. Senden en çok nefret ettiğimi düşündüğüm anlarda bile, ben seni deliler gibi sevdim.. Senin artık sonsuza dek bitti dediğin anlarda bile ben pes etmedim, hep ümit ettim..

Bil, hiç vazgeçmedim, vazgeçmem! Okumasan da yazacağım.. Hem de sırf okumuyorsun diye daha da çok yazacağım! Yüreğimden geçenleri parmak uçlarıma akıtırken daha cesur, daha korkusuz olacağım..

Umurumda değil, okumasan da yazacağım! Nasılsa bir gün merağına yenik düşüp okuyacağına inanarak yazacağım! Bir gün, okumak için çok geç kalmış olmana rağmen okuyacak olsan bile ben yine de yılmayacağım.. Bana ne yapmış olursan ol, gün gelir ben de bıkarım, artık bu ümitsiz aşkın peşini bırakırım sanma; sen aşkımı ayaklarının altında ezdikçe, inadına ben karşında daha da güçlü duracağım!

Bil, hiç korkmadım, korkmayacağım! Okumasan da yazacağım.. Hayatta çekinecek hiçbir şeyim olmadı bu güne kadar! Yüreğimin sesini hiçbir güç susturamadı, bu günden sonra da susturamayacak! Ben bitsem bile bir gün, benim ellerimden çıkan satırlar her daim capcanlı sana yadigar kalacak..

Okumuyorsun artık biliyorum..

Aldırmıyorum hiç, okumasan da yazacağım! Hiç okumasan bile bir yerlerde sana yazılan satırlarımın var olduğunu hep bileceksin.. Sana bir adım kadar yakında, uzatıp ellerini dokunabildiğin, nereye gidersen git el yazımı ömrün boyunca seçebilecek kadar ezberlediğin satırlarım hiçbir zaman yok olmayacak! Onları cayır cayır yakmış, ya da yırtıp atmış olsan bile, hafızana kazınmış satırlarımı her nerede olursan ol unutmayacaksın! Bana dair tek bir cümle bile bırakmasan da evinde; herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda okuyacağın bana ait herhangi bir cümleyi benim yazdığımı daha ilk hecede anlayacaksın..

Bana koymaz, okumasan da yazacağım! Sana yazdığım cümlelerim ve ben hayatın boyunca her zaman sana ulaşmak istediğin her an ulaşabileceğin bir nefes kadar yakın olacağım.. Hiçbir satırımda adın geçmeyecek, bil! Bir gün benden ayrı başka bir hayat kurarsan kendine, senin bir başkasıyla kurduğun hayatı etkileyecek tek bir harf bile olmayacak kelimelerimde..

Sadece sen bilecek, sen anlayacak, sen hissedeceksin sana yazdığımı.. Sana olan sevgimi, ve sevgime dair her bir cümlemi ezberlemiş olan sen bileceksin satırlarımda gizli olan adın seninkinden başka bir ad olmadığını..

alıntıdır

Geri