gebe
  1. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63

inanilmaz anne...

Konu, 'Gebelik' kısmında ^Gri Melek^ tarafından paylaşıldı.

Üç çocuk annesi bir kadın 1.5 aylık bebeğini diğer çocuklarının gözleri önünde boğarak öldürdü. Psikolojik sorunları olduğu tahmin edilen kadın olayı hatırlamadığını söyledi

• Malatya’da psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 3 çocuk annesi bir kadın, 1.5 aylık bebeğini boğarak öldürdü. Olay Malatya’nın Orduzu Hançukuru Mahallesi’nde gerçekleşti. Müstakil bir evde yaşayan B.D. (30), evde eşinin bulunmadığı sırada 4 ve 6 yaşlarındaki çocuklarının gözleri önünde 1.5 aylık bebeği Betül D.’yi boğdu. Yakınlarının durumu polise haber vermesi üzerine olay yerine gelen ekipler, B.D.’yi gözaltına aldı. Olayın ardından talihsiz bebeğin cesedi otopsi yapılmak üzere adli tıp kurumuna kaldırılırken, olay sırasında evde bulunan kayınvalid ve iki çocuğun da ifadelerine başvuruldu.

KOCASININ KURT GİBİ GÖRÜNDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Polisin aldığı ifadelere göre anne B.D’nin psikolojik sorunlarının olduğu ve son dönemlerde bunalıma girdiği öğrenildi. B.D. polise verdiği ifadesinde son dönemde bunalıma girdiğini anlatırken şizofreni hastalığı belirtisi olarak da eşini ‘kurt gibi’ gördüğünü ifade etti. Zanlı, olayla ilgili hiçbir şey hatırlamadığını ileri sürdü.

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ben buyu islerine cok inanirim valla... kesin kadina biri bisi yaptirdi...

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    gördükçe sinirim çıkıyo tepeme

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ALLAH korusun herkesi yaaa.
    ıslah olurlar inş..

6. gizli seyirci

gizli seyirci Forum Okuru

Anneye bak adı anne

anneye bak anne değil caniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

inanilmaz anne... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 17 agustos depremiyle ilgili inanilmaz iddialar???

17 agustos depremiyle ilgili inanilmaz iddialar???

17 ağustos deprem hikayeleri 17 ağustos depremi hikayeleri depremle ilgili hikayeler depremi sırları 1999 deprem 17Ağustos 1999, Gölcük Saatler gecenin üçüydü ve insanlar can havliyle kendilerini evlerinden dışarıya atarken sanki bir kıyameti yaşıyor gibiydiler. Ali Kırca' nın yönettiği Siyaset Meydanı'nda enkazdan kurtarılan bir bayan şunları söylüyordu sonuna kadar okuyun lütfen ÇOK ÖNEMLİ...
  2. İnanilmaz Ama Çok HoŞ..

İnanilmaz Ama Çok HoŞ..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. annelerimize....

annelerimize....

• Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun. • Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum. • Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem. • Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem. • Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir...
  4. anneme...

anneme...

ANNEM'e Sevmek sadece karşı cinsi sevmek değil biliyorum Ve artık şiirlerimi sana yazıyorum annem ...Çünkü ben seni her şeyden çok seviyorum Dün benim doğum günümdü annem Beni dünyaya getiren sana teşekkürlerim sonsuz Herkes iyi ki doğdun dedi annem, sevilmek güzel duygu Sen öğrettin bana bu en güzel huyu Sayende yaşadım ben sevmenin ve sevilmenin verdiği huzuru Sen de beni çok...

Sayfayı Paylaş