gebe
  1. iyona

iyona Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

inanılmaz medyum kadın

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında iyona tarafından paylaşıldı.

annemle geçen hafta giitiğimiz medyum kadın beni ömrümce heralde çok şaşırtıcak.Kadının duvarın arkasında ne varsa onu görebilme ve duyabilme yeteneği vardı.görünce aklımızı yiyiorduk nerdeyse.Meğerse yurtdışında bu yeteneğini geliştirmiş.Valla burada yazınca rahatladım kimseye de diyemedim.Biz kahve ve su falı baktırdık bakmaddan bile ne gördüyse söyledi.Ben böle insanların oldugunu duymuştum ama benim göreceğim aklıma gelmemişti açıkcası.Kızlar sizde böle insanlarla karşılaşabilirisiniz dikkat edin.

2. prenses büşra

prenses büşra Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnce bunların bir numarası vardır.mesela duvarın arkasında ne olduğunu öncee bilir yada bi şekilde haber verirler.yada ben kendimimi kandırıyorumm.benim bu konuda bu admin gibi görmüş geçirmiş birinden psikoljik arkadaş desteğine ihityacım var.ailem böe konulara zaten inanmaz ee zaten tek kardeşim yakında arkadaşımda yok.ya mesela cinleri el altına alan bi kız konu açmış yardım edin yaaa

inanılmaz medyum kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Medyum Nedİr

Medyum Nedİr

MEDYUM NEDİR Medyumlar öbür dünya ile ilişki kurabilen, telepatik gücü kuvvetli olan kişilerdir. ilişkiye geçmeden önce kendilerini genellikle trans haline getirirler. Bir kısmı bilimsel çatışmalara da katılarak olayın araştırılmasına yardımcı olurken, önemli bir kısmı da bu konuda çok açık olmamayı tercih etmektedir. Bazı isimler dünyaca tanınmıştır, birçok kişi sevdikleri ile bağlantı...
  2. İnternette falcı ve medyum salgını

İnternette falcı ve medyum salgını

İnterneti falcılar, medyumlar bastı. Falcılar 10 ve 50 YTL hatta kontür karşılığında bile el, su ve kahve falı bakıyorlar. Diyanet İslam'da fala yer olmadığını söylüyor Teknolojiyi kullanan ‘sanal falcılar’, internet üzerinde görüntülü sohbet etmeye yarayan webcam sayesinde kahve, el ve su falına bakarak bunun karşılığında 10 euro, 50 YTL hatta cep telefonu kontörü istiyor Falcılık...
  3. Kadın sesinin inanılmaz faydası

Kadın sesinin inanılmaz faydası

Kadın sesinin bitkilerin daha hızlı büyümesini sağladığı saptandı. Britanya Kraliyet Bahçecilik Derneğinin (RHS) yaptığı araştırmada, kadın bahçıvanların seslerinin domates fidelerinin daha çok büyümesini sağladığı gözlemlendi. Daily Telefraph'ın haberine göre, RHS'nin Surrey'deki bir bahçesinde nisanda başlayan deneyde, John Wyndham'ın "The Day of the Triffids", Shakespeare'in...
  4. Medyum Elif Hoca

Medyum Elif Hoca

Medyum Elif Hocanın methi çok var bende çoook önceleri yazdım yorumumu baya iyi yorumlarda okudum kendisiyle ilgili.Şu an kendisi benim 1 numaralı falcım aslında kendisi sadece falcı değil hoca-medyum-bilirkişi falan işte :)) şuan 2.kez işlem yaptırıyorum büyü vardı onu bozdu ve evlilik kurtarıcak inşallah.Ailemizden 7 kişi Elif hocaya gidiyor.Bizim onu tercih etmemizdeki sebep ofisi olması...
  5. Medyumlar geleceği bilirmi ?

Medyumlar geleceği bilirmi ?

Medyumlar, günümüzde yasal açıklıklardan faydalanarak internet ortamında insanların duyguları ve inançları üzerinden ticaret yapanlar.Her insanın derdi sıkıntısı,ailevi problemleri,aşk acısı vs gibi durumları vardır.Bu insanlardan bir çoğu medyumlardan medet ummaktadır.Oysa ki dertte ,derman da Allahtandır.Allahın yarattığından medet ummak günahtır.Medyumların,üfürükçülerin falcıların ne...

Sayfayı Paylaş