gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

inanıpta kimseyi sevme arkadaş!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

inanıpta kimseyi sevme arkadaş! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

kimsenin ahı kimsede kalmaz kimsenin ahi kimsede kalmaz ahı yerde anlamı dinle Tarif edemedigim bir SIKINTI günlerdir icimde yoklugunmu canimi yakan yoksa varliginmi gözlerimi kapatsam karsimdasin acsam yoklugun sariyor bedenimi... Günlerdir kalbimde bir carpinti durup dururken terleyen avuc iclerim ve her sarkida gözlerimde hazir bekleyen yaslar... Cirpiniyor zavalli kalbim kurtulmak icin...
  2. Kimselere Anlatamayacağım ..

Kimselere Anlatamayacağım ..

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Acımın acısından susmuşum Ki suskunluğum göklere sığmıyor Böyle bir acıyı kimlere nasıl anlatacağım Gönül dar geliyor sevgime Kafam beynime Ah şakaklarım Çatlayacağım Anladım artık anladım Kimselere anlatamayacağım Aziz Nesin.
  3. Kimseye göstermeyecek!

Kimseye göstermeyecek!

Kendisini sevmesemde çocuğunu reklam malzemesi olarak kullanmamasını takdir ettim BABALIĞIN TADINI ÇIKARAN BAYÜLGEN ÇOCUĞU KONUSUNDA ÇOK HASSAS Şirin Ediger ile evliliğinden geçtiğimiz ay dünyaya gelen İstanbul isimli kızı ile ilk defa babalığın tadını çıkaran Okan Bayülgen çocuğu konusunda çok hassas davranıyor. Bebeğinin fotoğraflarını kimseye vermeyeceğinin altını çizen...
  4. arkadaşlar yardım edin :(( kimseye soramıyorum da

arkadaşlar yardım edin :(( kimseye soramıyorum da

arkadaşalar daha önce hamilelikten şüphelendiğimi ve belirtileri söylemiştim normalde dün regl olmam gerekiyordu ikinci günü hala olmadım ve kasıklarım çok fena agrıyor ayakta duramıyyorum iştahım da kalmadı halsizlik var yardım edin lütfen

Sayfayı Paylaş