gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

İnanmak İstiyor[d]um Sana

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

İnanmak, inanmak istiyorum sana, Anlatsana her şeyi baştan bir daha...
    "Çok sevsen de gitmelisin” öyle mi?

Bence sen yalancının birisin!
    Söyleseenneee...
    Bu nasıl, bu nasıl veda?
    Bu nasıl yalan?
    Sen kaçıncı yalancı ömrümden çalan?

Şimdi içindeki her şeyi anlat bana, bilmek istiyorum ne varsa... Eksiksiz, yalansız, hemde en baştan...
    Anlat hadi...

Ne bu işkence böyle? Bitsin artık! Beni inandırsana sevginin bitmezliğine... Zor mu o kadar? Ki ben zaten meyilliyim inanmaya sana...

Nasıl gidilir severken önce bunu anlat bana! Ben bilmiyorum gitmeyi severken... Susma öyle, bir şeyler söylesene...

Bir neden sadece! Yok değil mi? Ne bir neden, ne de sevgin... Herşeyi yitirmişsin sen, kolayına kaçıyorsun işin. Sevsende gitmeliymişsin öyle mi? Yalan, kocaman bir yalansın...

Söylesene sevdam böyle gidiş olur mu? Nasıl bir vedadır sendeki? Herşeye yalan katacak kadar ne zaman canını acıttı bu sevda senin?!

"Sevmiyorum..." deseydin anlardım. Ona bile cesaret edemedin. Nasıl da gittin öyle, nasıl da yalana battın!

Oysa sen farklıydın! Ben öyle sanmıştım... Diğerlerine benzemek zorunda mıydın? Sen kaçıncı yalancısın ömrümde sayamadım!

Keşke kendinle birlikte, bendeki değerinide yitirmeme izin vermeseydin. Senden çok fazla birşey değildi istediğim.. Sevdiğini söylemiştin, bende hep devam etmesini istemiştim.

Göremedim son an'a dek gözlerindeki ışıktan yoksun olduğunu...

"Seviyorum ama gitmem gerek!" derken hiç korkmuyordun bu cümlenin acısından benim korktuğum gibi. Yoktu öyle birşey çünkü, yalan söylüyordun, sevmiyordun...

Oysa ben;
    İnanmak, inanmak istiyordum sana!!!

İnanmak İstiyor[d]um Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. X-Files: İnanmak İstiyorum

X-Files: İnanmak İstiyorum

90'lı yıllara damgasını vuran dizinin hayranı olduğumuz o mistik havayı ve unutulmaz karakterlerini tutarlı bir sadakatle bir kez daha küçük ekrandan beyazperdeye transfer ediyor. Fakat en önemlisi, dizinin dünyasından ayrı tutulduğunda bile inanç duygusunun anlamını derinlemesine inceleyen, soğuk ve karanlık görsel tonunu en son damlasına kadar ustaca kullanan muazzam bir polisiye gerilim....
  2. G€l D€s€m Sana

G€l D€s€m Sana

* * * * * * * * * * * * Gel desem sana... hiçbir şey sorma,hiçbir şey konuşma,sadece gel.. gelirmisin????? hadi desem yada.. hiç birşey sormadan yine benimle yürür müsün sonu belirsiz...?? bakmasan, görmesen ,duymasan beni günlerce..aylarca belki.. yine beni severmisin?? gözden ırak olan gönülden de uzak olurmuş derler ya... yanımda olup uzak olanlardansan,uzakta olup içimde olmayı...
  3. GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLmeye hazır oLun MeLekLerim....:laugh: Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: - Anlamadım! Hangi kartlar efendim? - Aman evladim,...
  4. Sana sımsıkı SARILMAK istiyorum

Sana sımsıkı SARILMAK istiyorum

sarılmak sarilmak sımsıkı sarılmak Sana sımsıkı SARILMAK istiyorum... Sana sımsıkı sarılmak istiyordum… Ah bir görsem, bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden, sevginden vazgeçmek… Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye, galiba böyle de başarabilirim… "Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile… " Neler yazmak istiyorum...

Sayfayı Paylaş