gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İnatçı Baş Ağrınız Varsa Mutlaka Okuyun !

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; inatçı baş ağrıları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, uzun süredir devam eden ve kaynağını bir türlü bulamadığınız geçmeyen baş ağrılarınız için uzmanlar uyarıyor. Mutlaka bu ağrının sebebi konusunda doktora başvurun. Zira bu inatçı baş ağrılarının sebebi beyin tümörleri olabilir..

Tümörler iyi huylu ve kötü huylu olanlar şeklinde ikiye ayrılır. İyi huylu olan tümörler vücudun başka bölgelerine sıçramamaktadır. Beynin kötü huylu tümörleri de pratikte başka bir organa sıçramaz. Bunun dışında beynin diğer organlardan farklı olarak bir bariyeri vardır. Buna Kan beyin bariyeri adı veriliyor.

Kana giren her madde bir gümrük kontrol mekanizmasına tabiidir yani beyne istediği gibi gidemez. Bu nedenle kan beyin bariyeri, beyindeki tümörlerin başka yere yayılımına engeldir. Vücudumuzun başka yerindeki bir kanser beyne gelip yerleşebilir, bu durum metastaz olarak adlandırılır.İyi huylu tümörler, beyin söz konusu olunca yerleştiği yer itibariyle bazen çok kötü sonuçlara yol açabilir. Çünkü beyin, kafatası içerisinde bazı noktaları zor ulaşım özelliği olan sabit bir boşluğa yerleşmiştir.

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    canım benim lise yıllarımda öle şiddetli ağrılarım olmuştu kii..bütün testlerim yapıldı şükür bişe çıkmadı ama sinirsel dedi sonrada ilaç içtim 6 ay boyunca ve ozamandan beri ağrım olsa bile çok hafif şükürr

İnatçı Baş Ağrınız Varsa Mutlaka Okuyun ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk var mı Yokmu ilişkinizde?? mutlaka okuyun....

Aşk var mı Yokmu ilişkinizde?? mutlaka okuyun....

aşk varmı yokmu mehmet coşkundeniz soru sor tarota sor aşk varmıdır yokmudur mehmet coşkundeniz ilişkiler mehmet coşkundenizin yazılarını çok seviyorum,adam gerçekten aşktan iyi anlıyo,aşk doktorum gel gör beni beni aşk neyledi:D:D ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz,buyrun.... Ya aşk vardır ya da hiçbir şey yoktur... Bir insana ya aşıksındır ya değilsindir, ortası olmaz bunun....
  2. Var mısın? {Mutlaka okuyun}

Var mısın? {Mutlaka okuyun}

gerçekten böyle bişey yaşanmış dermisiniz kızlar eğer yaşanmışsada çok kötü.. heralde ben olsam kaldıramazdım. ne büyük sevgiler var allah bütün meleklerimizi ömür boyu sevgiyle yaşatsın... Varmısın Saatlerdir bilgisayarın başında oturuyordu, hala beklediği e-posta gelmemişti. Silkindi. Kaç saat olmuştu bilgisayar başına oturalı? Oooo! İki saatten fazla olmuş, koskoca iki...
  3. Çocuğunuz Çok İnatçıysa Bu Sayfayı Mutlaka Okuyun !

Çocuğunuz Çok İnatçıysa Bu Sayfayı Mutlaka Okuyun !

Çocuğum Çok İnatçı Ne Yapmalıyım Çocuğun İnatçı Olmasının Nedeni Nedir Çocuğum Çok İnatçı Ne Yapmalıyım sözleri anne babaların pek çoğunun ağzından dökülen cümlelerdendir melekler. İnatçı bir çocuğa sahip olmak son derece zor, sabır gerektiren, sinirleri zorlayıcı bir meseledir. Biz de bu durumdan şikayetçi ebeveynler için Çocuğun İnatçı Olmasının Nedeni Nedir , bu durum karşısında...
  4. acayip baş ağrım var nasıl geçer?

acayip baş ağrım var nasıl geçer?

Şu anda çok fena başım ağrıyor.Bir anda başladı ve normalde hiçbir şikayetim yok.Hasta falan değilim ama bu başağrım nasıl geçer, ne yapmam lazım ne olur söyleyin..:S
  5. Bankada Hesabınız Varsa Bu Yazıyı Mutlaka Okuyun!

Bankada Hesabınız Varsa Bu Yazıyı Mutlaka Okuyun!

bankada hesabınız varsa, banka hesabı olanlar, bankada hesap sahibi olanlar Sevgili melekler, eğer bir banka hesabınız varsa bu yazıyı dikkatlice okuyun. Zira eğer hesabınız kullanılmayan bir hesapsa ve siz kapatmazsanız, kanunen banka sizden hesap işletim ücreti talep edebilecek. Kapanış için son gün ise 28 Nisan!.. Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu, 28...

Sayfayı Paylaş