gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

inatçı öksürük sorunu yaşıyorum tedavisi nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çok inatçı ve geçmek bilmeyen bir öksürüğüm var acaba bunun bitkisel bi tedavisi var mı kesecek birşeyler biliyor musunuz. Teşekkür ediyorum. Geçmedi gitti yha bu öksürük görende sigara içiyorum sanacak :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

inatçı öksürük sorunu yaşıyorum tedavisi nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklardaki inatçı öksürüğü ciddiye alın

Çocuklardaki inatçı öksürüğü ciddiye alın

Astım hastalığı, çoğunlukla kalıtsal nedenlerden kaynaklansa da, çevresel faktörler de hastalığın oluşmasında rol oynuyor. Bu hastalıkta erken teşhis yaşamsal önem taşıyor. Astım hastalığı toplumda genellikle ‘nefes darlığı‘ olarak biliniyor. Koşarken, oynarken ve hatta gülerken gelişen uzun süreli öksürük ya da nefes alma zorluğu, hırıltılı solunum, bu hastalığın başlıca belirtileri olarak...
  2. Bitkisel yollarla öksürük tedavisi

Bitkisel yollarla öksürük tedavisi

doğal yollarla öksürük tedavisi öksürük tedavisi, bitkisel çözüm, doğal tedavi, şifalı bitkiler, nasıl geçer, giderilir Öksürük çeşitli bir çok rahatsızlıktan dolayı başımıza bela olan rahatsızlıklardan biridir. Öksürük, genelde basit sebeplerden dolayı olsa da bazen ciddi rahatsızlıklarında habercisi olabiliyor. Öksürük rahatsızlığınız varsa bu yazımızda paylaşmış olduğum bitkisel kürü...
  3. Öksürük Bitkisel Tedavisi Nedir

Öksürük Bitkisel Tedavisi Nedir

Öksürük İçin Bitkisel Tedavide En Başarılı Ürün Zencefil Macundur ve Yüzyıllardır Kullanılmaktadır.Sabah Akşam Bir Tatlı Kaşığı Alınması Yeterlidir.Zencefil Macun Aslında Tüm üst solunum yolları hastalıkları için bir mucizedir İnce kıyılmış lahana yaprakları, sirkeli suda yirmi dakika süreyle kaynatılır. Sıkılarak elde edilen sıvı bir kaba boşaltılarak gün boyu dinlendirilir. Dinlendirilen...
  4. Evde öksürüğü geçirmenin yolları

Evde öksürüğü geçirmenin yolları

Öksürük, aslında boğaz ve solunum yollarını temizleyen oldukça faydalı bir reflekstir. Genellikle sonbahar ve kış aylarında sıkça görülen öksürük, birçok hastalığın da habercisi olabiliyor. Sıklıkla soğuk algınlığı, üst solunum yolu enfeksiyonlarından kaynaklanan öksürük, özellikle sigara içen kişiler de balgamlı olarak görülür.Öncelikle, öksürüğün neden kaynaklandığı bilinmeli ve bilinçsizce...
  5. Öksürüğe kesin çözüm burda

Öksürüğe kesin çözüm burda

Gıcık haline gelen öksürüğü geçirmek için bu doğal karışımlardan faydalanabilirsiniz… Karabiber çayı: Karabiber, dolaşımı ve balgam akışını hareketlendirir. Bal, katıldığında ise öksürüğü tamamen yatıştırır. Bu karışım doğal bir antibiyotik niteliği taşır. Bir çay kaşığı taze çekilmiş karabiber, 2 yemek kaşığı bal ile bir fincanda karıştırılır. Üzerine kaynar su dökülür. 15 dakika kadar...

Sayfayı Paylaş