gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

İnce Ayak Bileği İçin Egzersiz Hareketleri

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ince ayak bileği, incecik ayak bileği için, ayak bileğini inceltmek için İncecik ayak bileğine sahip olmanız için yapmanız gereken bazı egsersiz hareketleri ile sizde istediğiniz gibi artık ince ayak bileklerine sahip olabilirsiniz.

Düzenli bir şekil de sizde bu egzersiz hareketlerini yaptığınız zaman her bayanın arzusu olan ince ayak bileklerinize kavuşacak ve kendinize olan özgüveninizi kazanacaksınız.

ince bilek.jpg

İnce Ayak Bileği İçin Egzersiz Hareketleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak bileği burkulmaları

Ayak bileği burkulmaları

ayak bileği şişmesi alçı sonrası şişme malleol kırığı ayak burkulması şişmesi burkulması ve Geçtiğimiz 10 yılda tedavi yaklaşımı en fazla değişen bölgelerden ayak bileğidir. Ayak bileği tibianın ana eklem yüzeyinin dış kısımdan fibulanın desteklediği yuva ile talus kemiğinin eklem yapmasıyla oluşur. Bu eklemdeki yapıyı ve kazalarındaki tedaviyi karmaşıklaştıran faktör ise içteki 4, dıştaki...
  2. Ayak Bileği Çantası

Ayak Bileği Çantası

Chanel'in bu yaz için yaptığı tasarımlar arasında en ilgi çekici olanı ayak bileğindeki çantalardı. Mahkumların ayak monitörlerine benzeyen bu çantaların sokaktaki tezahürü merak konusu...
  3. ayak bileği tozlukları

ayak bileği tozlukları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ayak bileklerinde şişme

Ayak bileklerinde şişme

ayak bileklerinde şişme, tedavisi, nasıl geçer, şişme olanlar dikkat Ayak bileklerinde oluşan şişliğin nedenleri nelerdir ve nasıl bir tedavi ile iyileşir; buyrun bu yazımızda bu konuyla ilgili merak edilen herşeyi sunuyoruz Melek'ler. Bacaklarında özellikle de ayak bileklerinde şişme olanlar, kalp sorunu yaşıyor olabilirler Sağlık Bakanlığı, bacaklarında özellikle de ayak bileklerinde...
  5. zayıflamak için egzersiz hareketleri

zayıflamak için egzersiz hareketleri

Sevgili melişler bu zayıflam a kousunda çok bi hırslıyım şu sırlar ama hırlarımda işe yaradı yani :) 40 güde 7 kilo verdim bunu nasıl başardığımı anlatmak istiyorum tabiki öce diyetle yediğime içtiğime dikkate diyorum ve en önemlisi bol spor ve yürüyüş günlül 1 saat yürüyüş yapıyorum ve evde 1 saat egzersiz bu sayede hem kilo verdim hemde kilo veriken sarkma olmadı tam tersi vucudum kendii...

Sayfayı Paylaş