gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

ince dudaklılara makyaj sırları

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Öncelikle bir dudak peelingi uygulayıp, bu bölgedeki dolaşımın artmasını sağlayın. Bu dudaklarınızı otomatik olarak daha dolgun gösterir. Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için parlatıcı bir kalemle dudak çevresini çizip, dudak kenarlarında çizgiyi biraz dışa taşırın. Şimdi dudak kalemini uygulayın ve gene dudak çizgisinin bir dışından sürün. Rujla çizginin içinde kalan kısmı doldurup, parlatıcıyla dudaklarınızın daha kalın görünmelerini sağlayın.
    Az miktarda gümüş tonunda dudak parlatıcını, üst ve alt dudakların ortalarına sürerel ışığın dudaklarınızdan yansımasını sağlayın.
    Gözlerinizi ön plana çıkararak yüzünüzde denge yaratın. Öncelikle kaşlarınızın mükemmel bir şekilde alınmış ve şekillendirilmiş olması gerekir ki, gözünüzü en iyi şekilde çerçevelesin. Açık renk, pırıltılı bir göz farı kırmızı dudaklarla iyi gider.
    Parlak renkleri kullanmaktan korkmayın ama koyu tonlardan uzak durun. Koyu tonların daha küçük, açık tonlarınsa daha büyük gösterdiğini unutma

ince dudaklılara makyaj sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay makyajın sırları!

kolay makyajın sırları!

kolay makyaj sırları kolay makyaj en video Çok az zamanınız var ve evden hemen çıkmanız gerekiyor bu durumda makyajınız ne olacak? İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık...
  2. Çabuk makyajın sırları

Çabuk makyajın sırları

Çabuk makyajın sırları Çok az zamanınız var ve evden hemen çıkmanız gerekiyor bu durumda makyajınız ne olacak? İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık olmalı....
  3. Ünlülerin makyaj sırları

Ünlülerin makyaj sırları

ünlülerin makyaj sırları sanatçıların makyaj sırları lauren conrad makyajı eva longoria makyajı nasıl yapılır Özel bir davete veya geceye katılacaksınız ancak güzel bir makyaj yapmaya karar verdiniz. En iyi görünen Ünlü yıldızların makyaj sırları Gabrielle Union Mally Roncal'dan Görünüş: Seksi ve ulaşılabilir Nasıl yapılıyor?: Göz kapağınıza bronz far kullanarak gölgelendirin daha sonra...
  4. Mükemmel Makyajın Küçük Sırları

Mükemmel Makyajın Küçük Sırları

makyaj nasıl yapılır göz makyajı nasıl yapılır kalem nasıl sürülür makyaj yapmanın püf noktaları mükemmel makyajın sırları Meleklermekanı.com'da Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye bir söz var melekler...Bakımlı bir kadın olmanın yoluda yeri ve zamanına göre makyaj yapmaktan geçiyor...Daha önceki yazılarımızda sizlere 2011 makyaj trendlerinden ipuçları sunmuştuk şimdi ise makyaj...
  5. İnce Dudaklı Hanımların Ruj Seçimi Nasıl Olmalı....

İnce Dudaklı Hanımların Ruj Seçimi Nasıl Olmalı....

İnce Dudaklar İçin Ruj Seçimi İnce Dudaklıların Ruj Seçimi Hanımlar eğer ince dudaklara sahipseniz işte nasıl ruj seçmeniz gerektiği aşağıdaki yazımızda...İnce Dudaklıysanız işte bazı önerilerle dudaklarınızı kalın görünmesini sağlayan bazı ipuçları... İnce dudaklı kadınların ruj seçimi nasıl olmalı Dudaklarımızı makyaj hileleriyle dolgun da gösterebiliriz yanlış renk seçimiyle...

Sayfayı Paylaş