gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnce güzel Sözler kısa

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İnce Sözler 2012 İnce güzel Sözler kısa

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazmızda sizlere ve isteyen herkese ince ve güzel sözler sunuyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan şimdi sizleri en güzel ince sizlerle başbaşa bırakıyoruz.

Kişi nâm ile işler işi, namsız bir pula değmezmiş kişi!

En çok dikkat edeceğimiz şey, birbirimizin kusurlarını afv edeceğiz, sabredeceğiz. Sabredenin gideceği yer cennetdir
    Hüseyn bin Said (rahmetullahi aleyh)

Sakın sanma ki hayın berhurdâr olur; akıbet ya boynu vurulur, ya berdar olur.

Elden geldiği kadar kaç kötü arkadaştan, Kötü ahbâb kötüdür, en zehirli yılandan. Yılan zehir akıtıp, insanı candan eder, Ama kötü arkadaş, can ve imandan eder.
    Mevlânâ Hâlid-i Bağdâdî (Rahmetullahi aleyh)

Olacak olsa gerek çâr-ü nâ-çâr, gerek kalbin gen tut, gerek dâr.

Gençliğin kıymetini ihtiyarlar, huzûrun kıymetini huzûrsuzlar, sıhhatin kıymetini hastalar, hayatın kıymetini ölüler bilir.
    Hatim-i Esam (Rahmetullahi aleyh)

Temiz suya kurbağanın vakvaksından ne zarar!

islamiyetin içinde hiçbir zarar yoktur. İslamiyetin dışında hiçbir menfaat yoktur ve olamaz
    Abdülhakim Arvasi (rahmetullahi aleyh)

Bir kişinin ki yardımcısı Allah ola, Var kıyas eyle ki ol ne şah ola.

Hakîki sevgi, iyilik gördüğünde artmayan, kötülük gördüğünde de eksilmeyendir
    Yahyâ bin Muâz-ı Râzî (Rahmetullahi aleyh)

Er odur ki dünyada koya bir eser;
    Esersiz kişinin yerinde yeller eser.
    Barbaros Hayreddin Paşa

Çalışmak insanın hem Bedenini Dinç Tutar Hemde ufkunu Açar.

Veren de O, alanda O, nedir senden gidecek?
    Telâşını görenler, can senin zannedecek!...

Bir Mümin Fani Dünyada yaptığı Bütün Doğruları Birdahaki Hayatında Gerçek oLarak ve fazlasıyla Alıcaktır.

Hâk ol ki, Hudâ mertebeni eyleye âli.

Kâmil insan; övülmek ve kötülenmekte, hâli değişmeyen kimsedir.
    Ömer bin Abdülazîz (rahmetullahi aleyh)

Fani Dünyada Hak geçsede Hakkın Huzurunda Hakkın OLanı Alacaksın.

Ey birader pekçe sakla rızkını etme telef, Düşmana kalırsa kalsın, dosta muhtaç olma tek.

Abdullah bin Abdülaziz ;
    " insanoğlu gaflete dalar ise, Allahü teâlânın emirlerini yapmaz ve yasakladığı şeyleri yapmaya başlar. İnsanlardan korkarak, emr-i ma'rûf ve nehy-i an-il-münker; iyiliği emredip, kötülüklerden alıkoyma farzını terk eder."

Bir Müminin temeli nekadar Sağlam Olursa imanıda okadar kuvvetli o

İnce güzel Sözler kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlüyorum sözleri kısa güzel

Özlüyorum sözleri kısa güzel

Özlüyorum... * * * * * * * * * * * Ö(Z)LÜYORUM…! Dipsiz bir kuyudayım, hızla düşüyorum... Ne kuyunun sonu bulunur, ne ben tutunabiliyorum... Ben seni gerçekten sevdim Yarim..Sevgini yürekten diledim... Gittiğin günden beri acılar büyüyor,ben yavaş yavaş Ölüyorum Gel..! ne olur.. Acımı yorma..! Dön..! ne olur.. Canım yakma..! Sev..! ne olur.. Sebebim olma..! Uzun bir yoldayım, durmaksızın...
  2. Güzel Özür Sözleri kısa

Güzel Özür Sözleri kısa

Özür Sözleri Güzel Özür Sözleri Elbette ki kırılan kalbin tamiri olmaz ama belki telafisi olur ve kırılmanın boyutuna göre de değişebilir. Her ne olursa olsun, insan hatasını anlamalı ve o büyük erdemliği göstermeli ve özrünüde dilemelidir diyor ve sizlere en güzel özür sözlerini sunuyoruz Melek'ler. Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür...
  3. En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel Şirin Sözler Kısa Şirin Sözler Bizden şirin sözler isteyen misafirimizin isteğini yerine getirirken, siz sevgili melek'lerimize de yeni ve en güzel şirin sözleri aktarmak istedik. :) İşte kısa ve güzel şirin mi şirin sözler melek'ler. Çok Şirinsin Aşıkım Seninle Güzel Sözler Yazdım, Sözlerimin Adına Adını Yazdım, Hepsine Seni Anlattım… Beyaz Bir Güvercinin Kanat Çırpışındaki...
  4. Kısa ve güzel öğrenci sözleri

Kısa ve güzel öğrenci sözleri

Öğrenci Sözleri Öğrenci Sözleri Kısa Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda öğrenci olan üyelerimiz ve bütün öğrenci misafir kardeşlerimiz için, bir birinden güzel olan öğrenci sözlerini paylaşıma açıyoruz. Öğrenci öğrenciye baka baka 5 alır. İşleyen demir pas tutmaz, kopya çekmeye çalışan el rahat durmaz. Öğrenci yapamadığı yazılıya zor der. Bana kopya verenin 40...
  5. Kısa Akıllı Güzel Sözler 2012

Kısa Akıllı Güzel Sözler 2012

Akıllı Sözler Akıllı Sözler Kısa Akıllı Güzel Sözler Bu yazımızda face ya da msnden paylaşabileceğiniz, arkadaşlarınıza yollayabileceğiniz akıllı güzel sözleri sizlere sunuyoruz melekler :) Yarin bambaska bir insan olacagim diyorsun. Niye bugunden baslamiyorsun? Yasam geriye bakarak anlasilir, ileriye bakarak yasanir. Yasamimizda isledigimiz hatalarin cogu dusunmemiz gereken...

Sayfayı Paylaş