gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

İnci Çanta 2011

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

inci çanta 2011 inci çanta modelleri 2011
    İnci Çanta Koleksiyonu
    Bayanların aksesuar tercihleri, kıyafet tercihleri kadar önemli bir konudur. Çünkü aksesuarlar, kıyafetinizi tamamlayan unsurlardır. Çanta bu aksesuarların en göze batanlarından bir tanesidir . Doğru çanta tercihi , yapacağınız kombine uyum sağlar ise şıklığınız şıklık katar diye düşünüyorum.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] sağdaki en alttaki koyu kahvesi, adres adana:D:D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayıp ettin bebişim tabisi yolladım bile :sule:

İnci Çanta 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Bayanlarına Özel İnci Küpeler

2011 Bayanlarına Özel İnci Küpeler

Hepsini midyenin içinden çıkardımda getirdim güzel mekanın melekleri için:DSizleri bu masum güzelliğin zarafetiyle buluşturmak için.Eminim ki hepinizinde çok hoşuna gidecek ve çok yakışacaktır:tik:
  2. Asena - Çatır Çatır (2011)

Asena - Çatır Çatır (2011)

asena son hali asenanın son hali Oryantallikten şarkıcılığı transfer olan Asena Çatır Çatır adını verdiği bir albüm piyasaya çıkardı... Sarı ve kısa saçlarıyla kendine yeni imaj veren Asena'nın albüm tanıtımı :tik: Eyvallah Söz & Müzik: Zehra Belevi Nafile Söz & Müzik: Zehra Belevi & Asena Arada Kaldım Söz & Müzik: Zehra Belevi Ne Bir Ses Ne Bir Sis Söz & Müzik:...
  3. inci 2011 platformlu ayakkabı şıklığı

inci 2011 platformlu ayakkabı şıklığı

inci ayakkabı platformlu ayakkabılar inci platformlu ayakkabı 2011 ayakkabılar 2011 platformlu ayakkabılar,en güzel ayakkabılar,2011 platformlu ayakkabılar,platformlu ayakkabı şıklığı,güzel ayakkabı modelleri. inci 2011 platformlu ayakkabıları tezgahlarda yerini aldı. 2011 de yine çok zarif çok şık ayakkabılar sizlerin beğenisine sunuldu meleklerim.
  4. 2011 Sezon Çanta Modelleri

2011 Sezon Çanta Modelleri

gnc, markası, bayan çanta, modelleri, renkleri, çeşitleri, moda, 2011 sezon ürünlerini buradan bulabilirsiniz Bayan çanta modellerini sizlerle paylaşıyorum. Meleklerim ter modellen koydum sizle için :D:D
  5. İnci Deri 2013 Yeni Sezon Çanta Modelleri

İnci Deri 2013 Yeni Sezon Çanta Modelleri

inci deri çanta modelleri inci çanta modelleri inci çanta 2013 Sevgili melekler, İnci Deri yine harika bir koleksiyonla vitrinlerdeki yerini aldı. Tam bir ayakkabı ve çanta canavarı olan kadınları memnun edecek güzellikte tasarlanmış olan modeller içinde çantalar göz alıyor. Kullanım rahatlığı ve şık görünümüyle bayanların severek kullanacakları İnci Deri yeni sezon çanta modelelrinden...

Sayfayı Paylaş