gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İnci Hoca Necati'ye mi Aşık?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

inci hoca kim necati öyle bir geçer zamanki gerçek adı inci hoca kimdir öyle bir geçer zamanki necati gerçek adı gercek ismi öyle bir geçer zaman ki, inci hoca, yeliz kavuncu, sevgilisi kim, 2011, gerçek aşkı, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin renkli siması İnci hocayı canlandıran Yeliz Kavuncu'nun ,gerçekte dizide Necati karakterini oynayan Serkan Badur'la birlikte olduğu iddiaları ortaya atıldı.

* ’Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Mete’nin (Aras Bulut İynemli) aşık olduğu müzik öğretmeni İnci Hoca’yı canlandıran Yeliz Kuvacı’nın, gerçek hayatta dizideki öğrencilerinden Necati’yi oynayan Serkan Badur’la aşk yaşadığı iddia ediliyor.
    * Mete’nin can düşmanı olan ve İnci Hoca’yla aşkını okul müdürüne ispiyonlayan Necati karakterini oynayan Badur’la Kuvacı’nın aşklarını gözlerden uzak yaşadıkları konuşuluyor.
    * İddialara göre, çift görüntülenmemek için genelde Anadolu Yakası’nda buluşuyor.
    * Necati’yi, ‘Helvacı Helva’ şarkısını söyleyen genç olarak hatırlayacaksınız.
    * Dizide oynadıktan sonra reklamcıların dikkatini çeken Serkan Badur, geçen günlerde kendi isteğiyle diziden ayrılmış, ardından da geri dönmüştü.

İnci Hoca Necati'ye mi Aşık? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. inci hoca ölecekmi

inci hoca ölecekmi

inci hoca ölecek mi inci hoca ölecekmi inci hoca ölecekmi inci hoca ölecekse mete ne yapacak
  2. Öyle Bir Geçer Zamanki'nin İnci Hocası Öğrencisine Aşık

Öyle Bir Geçer Zamanki'nin İnci Hocası Öğrencisine Aşık

öyle bir geçer zamanki inci hoca gerçek adı öyle bir geçer zamanki inci hoca kim kaç yaşında gecer necati gerçek adı öyle bir geçer zamanki, mete, inci hoca, helvacı, necati aşkı, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Bir dizi aşkı daha melekler...Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde rol alan Yeliz Kuvacı’nın, öğrencilerinden birini oynayan Serkan Badur’la aşk yaşadığı söyleniyor. Çiftin,...
  3. İnci Hoca Sizce Ölecek mi?

İnci Hoca Sizce Ölecek mi?

öyle bir geçer zamanki inci hoca ölecek mi inci hoca ölecek mi öyle bir geçer zaman ki öğretmen öyle bir geçer zaman ki, inci hoca, ölecekmi, 2011, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dün akşam yayınlanan bölümün ardından akıllarda bir soru işareti kaldı.İnci hoca gerçekten ölecek mi?Ölecekse ne zaman ölecek?Bu durumda Mete'nin durumu ne olur? En son...
  4. Issız Adam Ve İnci Hoca Aynı dizide

Issız Adam Ve İnci Hoca Aynı dizide

inci hoca kim ıssız adam, yeliz kuvancı, atv, seni bana yazmışlar, ilgili bilgiler burada Arkadaşlar öyle bir geçer zaman ki'nin inci hocası ve ıssız adam aynı dizide rol alacaklarmış.Dizinin konusunu ben çok beğendim.İşte konusu; En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek? Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı...
  5. Şüphelendiren davranışlar, bir aşk doğabilir mi?

Şüphelendiren davranışlar, bir aşk doğabilir mi?

merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum, uzun zamandır kafamı kurcalayan bir soru var sizlere sormak farklı farklı fikirlerinizi almak istiyorum. Çünkü bu konu kafamda uzun zamandır soru işareti yaratıyor. Ben 23 yaşındayım üni 3 sınıfta okuyorum bir sene uzadı okulum, bahsedeceğim kişide 33 yaşında... Ben bundan 4 sene önce üniversiteye başladım ve bölümde sevilen ve örnek gösterilen bir...

Sayfayı Paylaş