gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İnci Hoca Sizce Ölecek mi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

öyle bir geçer zamanki inci hoca ölecek mi inci hoca ölecek mi öyle bir geçer zaman ki öğretmen öyle bir geçer zaman ki, inci hoca, ölecekmi, 2011, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Dün akşam yayınlanan bölümün ardından akıllarda bir soru işareti kaldı.İnci hoca gerçekten ölecek mi?Ölecekse ne zaman ölecek?Bu durumda Mete'nin durumu ne olur?

En son Mete'nin İnci hocayı lunaparktan getirmesinin ardından ,İnci hocayı hastane kapısının önüne bırakıp gitmişti Mete.Hani şöyle son kez bir dönüp baktı ya hocasına..İşte dedim ,galiba bu son görüşü İnci hocasını..

Siz ne düşünüyorsunuz?

İnci hoca önümüzde ki bölüm gidici mi?Yoksa Mete'nin sonsuz ilgisi onu hayata mı bağlayacak?Hani Türk filmlerinde hep olur ya! :D:D

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bende tam aksine sanki o lunaparka gitmek , metenin ona olan aşkı ve ilgisi onu mutlu ederek bu hastalığı yenecek diye düşünüyorum. Hemde senin aksine dünkü bölümden sora.. Bakalım ne olacak eğerki ona bişey olursa metenın vay haline diyorum..

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Valla bu Türk filmi,diziyi uzatabilmek adına ellerinden geleni artlarına koymazlar hahaha

İnci Hoca Sizce Ölecek mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nigar Kalfa Ölecek mi?

Nigar Kalfa Ölecek mi?

nigar kalfa ölecek mi nigar kalfa hayatı nın hayatı kimdir nigar kalfa,kimdir,hayatı,ölecekmi,kiminle evlenecek gibi sorularınızın yanıtları bu yazımızda... Muhteşem yüzyıl dizisinin 11 Mayıs akşamı izlenen bölümünde Mahidevran Sultan'ın yardımcısı Gülşah Nigar kalfanın başına birşey geçirerek boğmaya çalışıyor.Merakla beklenen yeni bölümün henüz fragmanı çıkmadı ama şimdiden dizinin...
  2. inci hoca ölecekmi

inci hoca ölecekmi

inci hoca ölecek mi inci hoca ölecekmi inci hoca ölecekmi inci hoca ölecekse mete ne yapacak
  3. İnci Hoca Necati'ye mi Aşık?

İnci Hoca Necati'ye mi Aşık?

inci hoca kim necati öyle bir geçer zamanki gerçek adı inci hoca kimdir öyle bir geçer zamanki necati gerçek adı gercek ismi öyle bir geçer zaman ki, inci hoca, yeliz kavuncu, sevgilisi kim, 2011, gerçek aşkı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin renkli siması İnci hocayı canlandıran Yeliz Kavuncu'nun ,gerçekte dizide Necati karakterini...
  4. Valide Sultan Ölecek mi ?

Valide Sultan Ölecek mi ?

Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre Ölüyor Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu Sevgili melekler , fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre, sezon finalinde diziden ayrılacağını açıkladı. Ayrıntılar şöyle; ''Yedi senedir durmaksızın çalışıyorum. O nedenle yeni proje tekliflerini geri çevirmeye başladım. Üç dört ay tatil yapacağım.''...
  5. Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Doğumda Ölecek Mi sizce?

Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Doğumda Ölecek Mi sizce?

Kızlar Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Aylin Doğumda Ölecek Mi sizce bu konuda hiç aldığınız tüyo haber felan yok mu ay ben çok merak ettim inş ölmez ya:S

Sayfayı Paylaş