gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

inci kalp ve sedef.....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

keşke özlemler ayrılıklar olmasaydı.keşke sevdiklerimiz hep yanı başımızda olsalardı.elimizi uzattığımızda dokuna bilseydik onlara...sarılıp kokularını alabilseydik..ama bu kahrolası ayrılık inciyi bile sedefinden ayırıyor anne kokusuna hasret olan var mı??[​IMG]

Son düzenleme: 15 Temmuz 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim anladigim kadariyla annen vefat etmis ):
    Cok üzüldüm cnm, allah rahmet etsin. Mekani cennet olsun. Nur icinde yatsin annecegin.

Acini tahmin edebiliyorum, benim annem allaha sükür hayatta (allah bende alsin ömür, anneme versin) ama onu kaybedecegim düsüncesi beni mehvedior.

Elbette bu senin acin ile kiyaslanamaz. Ama yüce rabbimin taktiri iste Canim.

Cok aci dahi olsa hayattaki en büyük acilardan biri dahi olsa. Rabbim sabirinida veriyor cnm.

Saglicakla kal canim bnm, yardimci olamadim sana ama, ltf kendini fazla üzme...

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yok cnm meleğim vefat etmedi.sadece çok uzaklarda ve ben 7 senedir onu görmüyorum.kokusunu alamiyorum.....yine de güzel duyguların için teşekkür ederim..[​IMG]

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hmm Özür Dilerim o halde cnm...

Allah acisini yasatmasin sana.

Tatlim INSALLAH en kisa zamanda annecine kavusursun, ve görüsemedigin yedi yilin telafisi olmasada bir nebzede olsa, özlemini giderirsin...

Saglicakla kal canim benim.

:kiss:

inci kalp ve sedef..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SEDEF ve ŞEKER HASTALIĞI

SEDEF ve ŞEKER HASTALIĞI

SEDEF HASTALIĞI 50g. Isırganotu, 50g. Şahtereotu ve 50g. Civanperçemi 1 lt. sıcak suda 15 dakika bekletilip süzülür ve günde 3-4 bardak içilir. ŞEKER HASTALIĞI 1 lt. sıcak suya 20g. Mersin yaprağı konup 5-10 dakika demlenir ve gün boyu içilir. 250g. servi kozalağı, 250g. pelinotu ve 100g. melisa 2.5lt. alkole konur. Hava almayan bir kapta 45 gün bekletilir ve günde 3 üğün, aç karna, 1...
  2. İnci bileklik ve kolye

İnci bileklik ve kolye

inci klips modelleri Kullanılan Malzemeler * 12 mm krem rengi cam inciler * 4mm krem rengi inciler * Beyaz 3 katlı naylon iplik * Altın rengi kapama * Altın rengi uzatma zinciri * Şeffaf 4'lü ara malzeme * Altın rengi 3'lü ara ****l * 0.60 mm lastik misina * Altın rengi halka * Altın rengi papağan klips * Boncuk iğnesi * Kargaburun * Makas 1. Beyaz renkteki 3 katlı naylon...
  3. inci kalbin köşesi....bakmaz mısınız???

inci kalbin köşesi....bakmaz mısınız???

arkadaşlık meleklerin resimleri iran yemekleri arkadaşlık resimleri tahran dünyanın ta öbür ucunda 2 melek daha var..belki onlar melekler mekanına ayak basıp bizden olmadılar ama benim nazlı tatlı meleklerimler...birisi canım annem öbürü de kardeşim.... özlem ve gözyaşı benim iki ayrılmaz ve sadık arkadaşım...ben bırakmak istesem bile onlar beni bırakmiyorlar...... ben de buraya...yani...
  4. Pırlanta ve inci birleşirse

Pırlanta ve inci birleşirse

pırlanta ve incinin şık görünümü:) buyrun kızlarr
  5. Siyah ve inci takıları

Siyah ve inci takıları

siyah inci takılar Siyah inci takıları lükse ve zarefete sahip görünüyor.

Sayfayı Paylaş