gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İnci Yazlık Topuklu Ayakkabılar 2013

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

inci yazlık topuklu ayakkabı inci topuklu ayakkabı inci yazlık ayakkabı 2013

Sevgili melekler, bayanların ayakkabı dendiğinde ilk uğrak noktalarından biri olsn İnci 2013 yaz sezonu ayakkabılarıyla vitrinlerdeki yerini aldı. "Varoluş Senfonisi" ana temasıyla hazırlanmış olan modellerde, pembe turuncular,sarı ve toprak tonları,uçuk pasteller,yeşil ve turkuvazın sarsıcı vurgusu ile bej ve mokanın uyumu dikkat çekiyor.
    Koleksiyonda ki çeşitlilik hayli göze çarpıyor. Mantar dolgu topuklar, bodrum sandaletler, platformlu ve platformsuz sandalet ve babetler bunlardan sadece birkaçı..En iyisimi siz gelin, galerimizden bu harika koleksiyona bir göz atın...

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    topuklu ayakkabı giyenler için çok güzeller ama ben giyemiyorum malesef :uhu: giydiğimde yarımsaaten falza dayanamıyorum ayakalrım ağrıyor :) giyenlere helal olsun diyorum imreniyorum :)

3. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
İnci Yazlık Topuklu Ayakkabılar 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şık yüksek topuklu yazlık ayakkabılar

çok şık yüksek topuklu yazlık ayakkabılar

yazlık topuklu ayakkabılar yazlık topuklu ayakkabı modelleri ayakkabı şık yüksek ayakkabılar
  2. Yılbaşı İçin Platform Topuklu Ayakkabılar 2013

Yılbaşı İçin Platform Topuklu Ayakkabılar 2013

Bu konu yılbaşı için platform topuklu ayakkabılar 2013 modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı gecesi hazırlayacağınız kombininizde en göz alıcı parça ayakkabılarınız olacaktır ve bu seçiminizde kesinlikle platform topuklu ayakkabıları sizlere tavsiye ediyoruz. Sizi uzun ve daha zarif gösterecek olan platform topuklu ayakkabınızı uygun şık bir clutchla birlikte...
  3. Yüksek Topuklu Gözalıcı Abiye Ayakkabılar 2013 Modelleri

Yüksek Topuklu Gözalıcı Abiye Ayakkabılar 2013 Modelleri

Bu konu; 2013 topuklu abiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, topuklu ayakkabılar kadınların büyük çoğunluğunun baş tacı ettiği, her gördüğü vitrinde cama yapışıp kaldıkları insanın aklını başından alan ayakkabılar :D:D Gündelik olarak kullanılanların yanısıra gece davetleri için kullanılan topuklu ayakkabılar ise en çok beğenilenleri. Son yıllarda platform topuklularla...
  4. Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası

Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası

Bu sayfa; Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz sezonunda her ne kadar sivri burunlu yüksek topuklar revaçta olsa da platformlar da hayli ilgi görecek. Dolgu topuk ve fiyonklu modellerinde vitrinlerde olacağı yaz sezonunda moda olan ayakkabı modellerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...
  5. Yazlık Bayan Ayakkabılar 2013 Modası

Yazlık Bayan Ayakkabılar 2013 Modası

yazlık bayan ayakkabıları 2013 2013 yazlık ayakkabılar Sevgili melekler, yaz geldi, ayaklar özgürlüğüne kavuştu. Kış boyunca kalın çorapların, uzun çizmelerin ve botların içine sakladığımız ayaklarımzıı havaların ısınmasıyla birlikte gün yüzüne çıkardık ve çıkaracağız. Sandaletlerden terliklere, yazın ayakkabı çeşitleri konusunda hayli şanslıyız. Pek çok model ve renkte bulabileceğimiz...

Sayfayı Paylaş