gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

incili pırlanta kolyeler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

bayanların iki büyük tutkusu inci ve pırlanta ama hangisi? seçmek çok zor pırlanta adeta bir tutku inci ise zerafetin öncüsü... ikisindende vazgeçemeyenler için seçim yapmaya son şimdi ikisi birarada nasıll mı işte böyle arkadaslar asagı bakın ve görün bu eşşiz birleşimii buyrunn..............

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy çok hoşlar :) İlkini beğendim ben. Teşekkürler

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

gerçekten çok hoş duruyor

incili pırlanta kolyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü incili kolye modelleri

örgü incili kolye modelleri

örgü kolye modelleri incili kolye modelleri kolyenizi kendiniz örün evet evet yanlış okumadınız örgü kolyeden bahsediyorum :D:D buyrun nasıl ama büyüleyici bir kolye çıkmış ortaya dimi :D:D İncili Örgü Kolye
  2. Pırlanta kolye uçları.

Pırlanta kolye uçları.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Pırlanta Kolyeler

Pırlanta Kolyeler

rüyada pırlanta kolye takmak Hanımlar 2009'da da pırlanta kolyeler en baş sırayı almış durumda. Bayanların en çok istediği şey tek taş yüzük ve pırlanta kolyedir.Takı deyince benim aklıma ilk bunlar geliyor çok hoş kolyeler var aşşağıda :D ''Yok ben almam uzaktan bakmak istiyorum. Çeşitli kolye tipleri araştırıyorum'' diyenler ya da ''Ben bunu almaya niyetlensem bizim adam kalpten gider :D ''...
  4. Çok şık pırlanta kolyeler

Çok şık pırlanta kolyeler

bence hepsi çok güzel kızlar ya....Şu melekliden bende de olsa ......Takar takar gezerim......

Sayfayı Paylaş