gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Incir çekirdeği filmi tanıtım

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

GERCEK BİR İKAYEDEN ALINMIŞ OLMASI DİKKAT CEKİCİ YERLERİNDEN BİRİ FİLMİN

Yönetmen :Selda Çiçek
    Oyuncular : Özgü Namal, Derya Durmaz, Sevinç Erol, Nalan Başaran
    Tür : Dram
    Yapım : Türkiye, 2009
    Günümüzden yedi yıl önce, ailenin tek oğlu Celil, askerden gelecektir. Evde telaşlı bir bekleyiş vardır. Celil'in ablası Delal'in Nazif'le evlenmiş ve ondan bir kız bebek doğurmuştur. Aile Celil'i heyecanlar karşılar. Hemen ertesinde gittikleri piknikte, Delal ağabeyinin komşu kızından etkilendiği fark eder. Henüz çok genç olan Heda'yı da peşlerine takarak alan dışına gönderir. Amacı konuşup anlaşmalarını sağlamaktır. Ancak, Celil ve genç kız dolaşırken bastıkları mayınla hayatlarını kaybederler. Aradan geçen zaman zarfında Delal vicdan azabına dayanamayacak ve intihar edecektir. Yedi yıl sonra, Heda, ablasının kocası ile evlendirilmiş ve onların kızına analık etmektedir. Ayrıca hamiledir de. Aile arasında bebeğin oğlan olacağı inancı hakimdir. Ancak, Nazif karısı ile ilgilenmemekte ve gecelerini sevgilisi Defne ile geçirmektedir. Tüm bunlar olurken Heda'nın annesi Cemile'nin kimselerin göremediği bunalımı büyümektedir.

Incir çekirdeği filmi tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Incir

Incir

kavak inciri reçeli mor incir reçeli tarifi mor kavak receli Mart-nisan aylarinda çiçek açan, 1,5-6 m yüksekliginde, süt tasiyan iki evcikli bir agaçtir. Yabanî olarak bulunursa da, daha çok yetistirilir. Yemis olarak da bilinir. Erkek bitkiler Ficus carica varyete caprificus (baba incir), disi bitkiler Ficus carica varyete domestica (yenen incir) ismini alirlar. Çiçekler, çukurlasarak armut...
  2. O... Çocukları Filmi tanıtımı

O... Çocukları Filmi tanıtımı

Senaryosunu Beynelmilel ile tanınan Sırrı Süreyya Önder’in kaleme aldığı filmin Altan Erkekli, Demet Akbağ, Özgü Namal, Sarp Apak, İpek Tuzcuoğlu, Sezin Akbaşoğulları, Gökhan Atalay’ın da aralarında bulunduğu zengin bir oyuncu kadrosu var. O… Çocukları’nın öyküsü ise oldukça ilginç: 12 Eylül 1980 ihtilalinden sonra siyasi suçlu olarak aranan bir karı koca, yurtdışına kaçmadan önce...
  3. Changeling filmi tanıtımı

Changeling filmi tanıtımı

changeling filmi changeling film konusu film the filmi filminin konusu Tür : Dram / Biyografi / Suç / Gizem Gösterim Tarihi : 30 Ocak 2009 Yapım : 2008, ABD , 140 dk. Oyuncular Angelina Jolie ( Christine Collins) , Gattlin Griffith (Walter Collins) , Michelle Martin (Sandy) , Jan Devereaux ( Operatör 1) , Erica Grant ( Operatör 2) , Antonia Bennett (Operatör 3) , Kerri Randles...
  4. Fırtına  filmi tanıtımı

Fırtına filmi tanıtımı

cahit gök Gösterim Tarihi : 14 Kasım 2008 Yönetmen : Kazım Öz Senaryo : Kazım Öz Yapım : 2008, Türkiye Oyuncular Cahit Gök , Havin Funda Saç , Selim Akgül , Asiye Dinçsoy , Ali Geçimli , Kadim Yaşar , Bertan Dirikolu , Engin Emre Değer 1990'larda, taşrada yaşayan Cemal, üniversite sınavını kazanıp İstanbul’a gelir. Geldiği ilk zamanlarda yalnızlık çekerken sistem karşıtı devrimci bir gruba...
  5. Nefes Filminin Tanıtım Fragmanı

Nefes Filminin Tanıtım Fragmanı

nefes filmi komutanın konuşması nefes komutanın konuşması filmindeki 40 asker nefes kesti Nefes filmi izleyiciyi koltuğa çivileyecek. 40 askerin mücadelesi anlatılıyor. İçtima sahnesindeki diyaloglar inanılmaz. Bir yandan Kürt açılımı bir yandan da şehit haberleri.. İşte bu atsomferde 16 Ekim'de ayında vizyona girecek "Nefes" filmi çok konuşulacak.. Irak sınırında görevli...

Sayfayı Paylaş