İncir Kürü Kullananlar Kullanıpta Faydasını Gören Varmı??

Arkadaslar bende bu incir kurune basliyacagim ama bi faydasi olacak mi benim sorunum yumurta tembelligi

incir kürü çok ii gerçekten benimde fsh ve lh yüksekti ben 25 gün kullandım sonra 7 gün ara verdim bi 25 gün daha devam ettim şimdi fsh 8.3 e düştü dr. bile şaşırdı önceslnde yumurtalar az tüp bebek diyolardı şimdi çoğaldı ve çatlamaya hazır çok şükür..

Merhaba arkadaslar,
Bazi yazilar cok eski inshAllah hepinizin cocugu olmustur. Ben 35 yasindayim esim 37. Uzun zamandir deniyoruz ama olmuyor bir turlu, esimin sperleri 4 milyon yani dusuk cikti benim yumurtalarim tembelmis diye incir kuru yaptim ama regl olamadim bu ay 2 gun gecti. Hamilede degilimve gercekten cok uzgunum..

Merhaba arkadaslar,
Bazi yazilar cok eski inshAllah hepinizin cocugu olmustur. Ben 35 yasindayim esim 37. Uzun zamandir deniyoruz ama olmuyor bir turlu, esimin sperleri 4 milyon yani dusuk cikti benim yumurtalarim tembelmis diye incir kuru yaptim ama regl olamadim bu ay 2 gun gecti. Hamilede degilimve gercekten cok uzgunum..

Merhaba ;Üzülmeyin bu süreçte en önemli şey moral.İncir tüketmeyi ihmal etmeyin yaşı kurusu ovülasyonda çok etkili + ovülasyon tarihine kadar günde 1 fincan adaçayı tüketin .Umarım en kısa zamanda anne olursunuz

Mrb soğan kürünü günde kaç kez kullandınız ben bugün başladım tadı çok kötü

Meraba ben bu incir suyunu bayagi araştırdım ve yapıyorum halen 13 gündür oldu bu kuru kullanıp hiç hamile kalan olmadı mı eğer kalan varsa hiç değilse yazıp bize umut olsalar

İncir ve havuç kürünü kullandım.ilk denemede de hamile kaldım.kızım 19 aylık oldu.kürü aksatmadan yaparsanız hamile kalacağınızı tahmin ediyorum.

Arkadaşlar bende havuç incir kürüne başladım bugün tam 7 gün oldu ama bugün cok fazla kasık ağrım var ben günde 2 defa içiyorum sabah akşam aç karnına ama bugün kü kadar ağrım olmamıştı sizce bugün neden bu kadar çok ağrım var cevap verirseniz sevinirim Rabbim hepimize hayırlısıyla evlat nasip etsin insallah

Merhaba, ben de incir kürünü yaklaşık 9 gündür kullanıyorum... bu ay adet gecikmem oldu.. henüz test yaptırmadım... acaba incir küründen kaynaklı olabilir mi?

Bende incir kürünu duydum ve denedim ilk ayda hamile kaldım bebek isteyen herkese tavsiye ederim. Rabbim bu mutluluğu isteyen herkese nasip etsin inşallah...

Geri