gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

İncir Yaprağı Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

incir yaprağı incir yapragı yaprağı sütü suyu ağaç yaprakları [​IMG] İncir Yaprağı Falı:
    Önce incir yapraklarını alacaksınız, üzerlerine isimlerinizi veya soruları yazacaksınız, sonra kurumaya bırakacaksınız, kuruma yavaş oluyorsa gelecek iyi olacaktır ama kuruma hızlıysa gelecek kötüdür. Burada başka ağaç yaprakları da kullanılabilir ama yaprakların geniş olmaları önemlidir. Çünkü ne kadar geniş bir alan olursa, yorum o kadar rahat yapılabilir. Bu metoda bugün özellikle Batı Avrupa´da raslanıyor ama biraz farklı biçimde; Sarmaşık yaprakları beş gün suda bırakılıyorlar, taze ve yeşil kalırlarsa, falına bakılanın sağlığı iyi oluyor ama yapraklar kararır ve parçalanırlarsa o kişinin sağlığı ve geleceği bozulacağına inanılıyor.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler handanca

İncir Yaprağı Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arabistan inciri

Arabistan inciri

Rüyada bu inciri görmek ve ona sahip olmak faidesi çok olan helal maldir. Arabistan incirinden bir sey yedigini gören kimse kolaylikla rizik elde eder. Bu incirin agaci, hayir ve sevapta daim olan kuvvetli ve çok mal sahibi menfaatli bir adamdir. Arabistan inciri, soylu ve zengin bir kadindir. Bazan da bu inciri görmek, kalp yahut gözün zayif olmasina delalet eder.
  2. Yapraklar...

Yapraklar...

Ne kadar dogru bir söz degilmi meleklerim, YAPRAKLAR SON BAHAR GÜNÜ HEP ACMAK ISTER... Buyrun... Bugün Yine Tek Başıma Sabahladım.. "...Üzülmedim yoksun diye.. Nasılsa bir gün gelir.. Ben de ağlarım..."
  3. İncir kürü

İncir kürü

incir kürü, nasıl yapılır, ne zaman başlanmalı, ile hamile kalanlar, faydaları, ibrahim saraçoğlu, hamile kalan varmı, tarifi, nasıl uygulanır, ilgili bilgilerin hepsi burada arkadaşlar İncir kürü ile hamile kalanların sayısı gün geçtikçe artıyor Melek'lerim. Bizde Meleklermekani.com olarak, hamile kalmayı sağlayan incir kürü hakkında detaylı bilgilere yer verdik bu yazımızda......
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim

Sayfayı Paylaş