gebe
  1. sinem35

sinem35 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

İndirimli Lazer Epilasyon

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında sinem35 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, yeni öğrendiğim bir bilgiyi paylaşıcam sizlerle. Medifema Hastanesinde lazer epilasyonda indirim varmış. 1750 TL yerine 1250 TL. [​IMG] Yaza girdiğimiz şu günlerde kaçırılmamalı diye düşünüyorum. Ayrıntılı bilgi almak için http://www.medifema.com.tr adresine tıklayınız

İndirimli Lazer Epilasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce!

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce!

lazer epilasyon, yaptırmadan önce, dikkat edilmesi gerekenler, ne yapmalı, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tüyler, meleklerin en sinir bozucu sorunlarından biridir.Az ya da çok her melek aynı sorunla boğuşur.Aylık epilasyon yöntemlerinden bıkanlar ve kökten çözüm arayanlarsa lazer epilasyon gibi bazı seçenekleri düşünmeye başlarlar. Uzmanlar,işte tam da...
  2. lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon yaptırmaya karar veren bir bayan olarak ne yazıkki lazer cihazları hakkında bilgilere sahip değilim. lazer epilasyon cihazları neler hangisini önerirsiniz sizler hangi lazer aletine giriyorsunuz memnunmusunuz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  3. LAZER EPİLASYON ALETİ

LAZER EPİLASYON ALETİ

:uhh:KIZLARRRRR LAZER EPİLASYON ALETİ SATIYORUM HEMDE YARI FİYATINA ÇOK GÜZEL KULLANIŞLI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR İHTİYAÇTAN SATIYORUM ACİLLL
  4. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş