gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

inek sütü mü devam sütü mü vermeliyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızım 3.5 aylık süt içmeye basladığında inek sütümü yoksa devam sütümü tercıh etmelıyım ... ek besınlere basladık yavas yavas tattırıyorum

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bebeğiniz için anne sütünün değeri paha biçilemez bunun için bebeğiniz sizi emdiği müddetçe başka bir süte gerek yoktur bu kadar küçükken sizin sütünüz onu en güzel şekilde besleyecektir.. Ek besin içinde doktorların önerisi 4.5 aya kadar beklenmesidir genellikle bilginize..

inek sütü mü devam sütü mü vermeliyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnek Sütü Allerjisi

İnek Sütü Allerjisi

İnek Sütü Allerjisi Çocukluk çağında en sık görülen gıda allerjisi, inek sütü allerjisidir. İnek sütü proteinlerine karşı, vücut anormal bir reaksiyon vermektedir. Günümüzde bebeklere 1 yaşa kadar inek sütü önerilmiyor. Fakat; bebek inek sütü bazlı mamalar veya emziren annenin kendisinin aldığı süt vasıtasıyla, inek sütüyle temas edip allerjik yakınmalar gösterebilmektedir. Bazen de...
  2. İnek sütü ..

İnek sütü ..

İnek sütünün pH değeri 6’dır.
  3. İnek sütü yerine eşek sütü

İnek sütü yerine eşek sütü

omega, eşek sütü, inek sütü,bilim, hakkında,detaylı bilgi burada İnek sütü yerine eşek sütü alternatif olabiliyormuş meleklerim.. İtalya’da yapılan araştırmaya göre omega 3, kalsiyum ve protein açısından zengin eşek sütü, inek sütüne alternatif olabilir. Hipokrat’ın burun kanaması ve yılan sokmasına karşı ilaç olarak önerdiği eşek sütünün, Kleopatra’nın efsanevi süt banyosunun hammaddesi...
  4. inek sütü veren varmı

inek sütü veren varmı

selam hanımlar acaba aranızda 1 yaşından önce bebeğine inek sütü veren varmı sakıncalı diyorlar acaba sakıncaları nelerdir bende bebeğime versem bişey olurmu acaba
  5. Pastörize süt mü tercih ediyorsunuz, açık süt mü ?

Pastörize süt mü tercih ediyorsunuz, açık süt mü ?

Pastörize süt mü tercih ediyorsunuz, açık süt mü ? Melekler, bizim buraya 2 saat uzaklıkta bir köyden sütçü amcamız geliyor ve alıyorum, yoğurt yapıyorum, tatlı yapıyorum.Ama öte yandan bazen acaba hijyenik mi diye düşünmeden de edemiyorum.Pastörize süt için de pek iyi şeyler söylenmiyor. Benim gibi arada kalanlar fikirlerinizi yazar mısınız ?

Sayfayı Paylaş