gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

infilak etmek

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Rüyada çok şiddetli bir patlama, yaşamınızda çok ciddi bir değişiklik olacağına.yorulur. Rüyada bir yerde aniden bir patlama oldugunu görmek, beklenmeyen bir haberin isitilecegine; eger patlamada can kaybi olmus ise, alacaginiz haberle caninizin çok sikilacagina ve belki de büyük maddi zararlara ugrayacaginiza yorumlanir

infilak etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldızlar infilak etmeden parlak ışık yayıyor

Yıldızlar infilak etmeden parlak ışık yayıyor

Lynx (vaşak) galaksisinde yer alan bir yıldızın 2006'da infilak ederek parçalanmasından iki yıl önce kısa bir süre çok parlak ışık yaydığı tespit edildi. Avrupalı, Japon ve Çinli astrofizikçilerden oluşan ekibin gözleminde, yaşamının sonuna gelen bir yıldızın infilak edeceğini önceden işaret etmesi ilk kez belirlendi. Süpernova haline gelen bu yıldızlar, kısa bir süre gökyüzünün en parlak...
  2. Şefaat etmek

Şefaat etmek

Kıyamet günü insanların şefaat isteğinin Peygamlerlerce (a.s.) yerine getirilmediğini görmek işlerin durgunluğuna; Konşusunun kendisine şefaat ettğini görmek, ondan yahut bir yakınından menfaat ve fayda görmeye, Evladın şefaati ondan görülecek hayra, Kurr'an'ın şefaat etmesi ilme ve yüksek mertebeye delalet eder.
  3. Vaat Etmek

Vaat Etmek

Rüyada bir kimseye bir sey vaat ettiginizi görmek, bir is hususunda bazi kisilere borçlanacaginiza yorumlanir.
  4. Hadım etmek

Hadım etmek

hadım etmek, ne demek, Bir söz vardır, bilmem sizde duydunuz mu "ben hadımım diyorum, sen kaç çocuğun var diyorsun" diye bir söz. Bu sözü "yapamam, olmaz, imkansız" gibi durumlarda söylüyorlar. Ben her bu sözü duyduğumda hadım kelimesinin kısırlık anlamına geldiğini düşünürüm. Zira şimdi hadım kelimesinin tam anlamını öğrenmenin zamanı geldi Melek'ler:D:D Sizde merak...
  5. İsraf Etmek

İsraf Etmek

israf nedir israf etmek israf ne demek İsraf etmek denilince aklımıza hemen çöpe atılan ekmekler, yemekler, boşa akıtılan su, boşa yanan lambalar gelir melekler :) Oysa israf sadece materyallerde olmaz, bazen hayatımızı, dostlarımızı, arkadaşlarımızı da israf ederiz. Bakın İlahiyatçı yazar israfla ilgili ne kadar güzel bilgiler paylaşmış.. İsraf, gereksiz ve ölçüsüz harcamaktır. Biz her...

Sayfayı Paylaş