gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Inge LEHMANN: (1888, Kopenhag-1993, Kopenhag).

Konu, 'Bilim Adamları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[FONT=Arial,Helvetica][​IMG][/FONT] [FONT=Arial,Helvetica]Inge LEHMANN: (1888, Kopenhag-1993, Kopenhag). [/FONT] 1928-1953 yılları arasında Danimarka Jeodetik Enstitüsü Sismoloji Bölümünün direktörlüğünü yaptı ve 1936 yılında 5000 km derinlikteki katı iç çekirdeği keşfetti.

Inge LEHMANN: (1888, Kopenhag-1993, Kopenhag). konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sydney CHAPMAN: (1888, Lancashire-1970, Boulder)

Sydney CHAPMAN: (1888, Lancashire-1970, Boulder)

Sydney CHAPMAN: (1888, Lancashire-1970, Boulder) 1953-1959 yılları arasında Uluslararası Jeofizik Yılı Özel Komitesi Başkanlığını yaptı. 1957-1958 yılları arasında dünyada sadece bilimciler tarafından değil aynı zamanda devlet ve halk tarafından en tanınan jeofizikçi oldu, çünkü o matematik, fizik, jeofizik, astronomi, kinetik gaz teorisi, ayın jeofizik etkileri ve...
  2. Inge Christopher abiye el çantaları

Inge Christopher abiye el çantaları

abiye el cantaları biraz ışıltı biraz şıkırtı biz kadınların dogasında var :D bu yüzdendirki özellikle özel günlerde bu yanımızı ortaya çıkarırız bütün gözlerde üzerimizde olsun isteriz tabii kim istemez ki? bir davete giderken tepeden tırnaga herseye dikkat ederiz tabi çantasız olmaz işte biz kadınların tutkusu Inge Christopher farkıyla abiye çantalar........
  3. Ben şubat 1993'ten şubat 1998'e kadar sigortalı olarak çalıştım.

Ben şubat 1993'ten şubat 1998'e kadar sigortalı olarak çalıştım.

Ben şubat 1993'ten şubat 1998'e kadar sigortalı olarak çalıştım. Daha sonra işten ayrıldım. 1 mayıs 2004'ten itibaren aylık prim ve hizmet uygulamasına geçtim. Toplam prim ödeme gün sayım 2740 gün. Bana bir haber verilmeksizin '2008 de bütün sigortalar bir çatı altında toplanacak' diye beni de Bağkur kapsamına almışlar. 2008'den 2011'e kadar da 3 yıl 3 ay Bağkur'a ödeme yapmışım. Benim sigorta...
  4. Kopenhag Nyhavn Kanalı'nda Gezilecek Yerler

Kopenhag Nyhavn Kanalı'nda Gezilecek Yerler

kopenhagta gezilecek yerler,kopenhag nyhavn kanalı,kopenhag nyhavn kanalında nereler gezilir,kopenhag nyhavn kanalında ne yenir ne içilir,kopenhag nyhavn kanalında görülmesi gereken yerler Kopenhag’a giden hemen hemen herkesin ziyaret ettiği yerlerden birisi olan Nyhavn Kanalı, rengarenk evleri ile meşhurdur. Kopenhag’ın en hareketli yerlerinden biri olan Nyhavn Kanalı çevresinin popülerliği...

Sayfayı Paylaş