gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

İngiliz ailenin başına gelene bak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İngiliz ailenin başına gelene bak
    İngiliz ailesinin tatil sefası maceraya dönüştü. Uçaktan inen tatilcilerin jetonu, hostes başka dilden konuşunca düştü.

İngiltere'nin Cardiff şehrindeki havaalanından kalkan uçaklarının Kanarya Adaları'na gittiğini sanan İngiliz aile kendini Bodrum'da buldu.

Lanzatore Adaları'nda bir hafta tatil planlayan Charles Coray, eşi Tania ve 9 yaşlarındaki kızları Phoebe, uçak havaalanına inene ve hostes "Türkiye'ye hoşgeldiniz" anonsunu yapana kadar yanlışlığı fark etmedi
    .

Coray ailesi First Choice firması aracılığıyla Kanarya adalarında 5 yıldızlı bir otelde her şey dahil bir hafta tatil satın aldı ve adalara gidecek uçağa binmek için pazar sabahı Cardiff havaalanına geldi. Ancak havaalanında "check-in" işlemleri sırasında aileye yanlış uçuş kartları verildi.

Uykulu olan aile kartların üzerindeki yazıları okumadan uçağa bindi. Uçakta yol boyu da uyuyan Coray ailesi, Kanarya Adaları yerine kendilerini Bodrum'da buldu. Bodrum havaalanına inen aile, bu kez Cardiff'e geri dönmek için kişi başı 10 pound vize parası ödemek zorunda kaldı.

Baba Coray, yaptıkları yanlışı anlamadıklarını çünkü uçuş kartlarında yalnızca Bodrum havaalanı yazdığını ve bu yerin Türkiye'de olduğunu anlamadıklarını söyledi.

HOSTES "TÜRKİYE'YE HOŞGELDİNİZ" DEYİNCE

Cardiff havaalanının gidiş salonunda uçuşla ilgili hiçbir anons yapılmadığını da belirten Coray, sabahın erken saati olduğu için uçağa biner binmez uykuya daldıklarını anlattı. Coray, "Hostes 'Türkiye'ye hoşgeldiniz' dediğinde jeton düştü" diye konuştu.

First Choice firmasının yanlışlıktan dolayı özür dilediği ve tüm masraflarını karşılamayı kabul ettiği Coray ailesi, İngiltere-Türkiye arasında yaptıkları uzun yolculuktan sonra İbiza adasında tatile gitti.

İngiliz ailenin başına gelene bak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaz gelende çıkam yayla başına

yaz gelende çıkam yayla başına

Yaz gelende çıkam yayla başına, Kurban olam kalem gibi kaşına, Beni kınayanın gelsin başına, Ağam nerden gider yolu yaylanın, Bingöl’ün hey! Yayla yolları dumanlı olur. Boranlı olur. Karışık olur! Hele yolu bilmeyenler için. Garipler için, zor olur. Gözgözü görmez dumanlı yayla yollarında. Gurbetliğin burukluğu, bir yandan; sıla özlemi bir yandan. Bir de karanlıkyayla yolları. Kahrolur insan....
  2. Efkan Şeşen - Başımıza Gelen

Efkan Şeşen - Başımıza Gelen

Dere kenarına oturdu O güzel ellerini ne zaman gördüm Ne kadar güzeldi gözlerin, Kurban olurum sana Pembe Su kenarına oturdu, Ne kadar güzeldi yanakları Böyle kız ben görmedim Gülüm benim, canımın içi Ey...Gülüm, ataşa başını vurdun da ne uyudun Boylu boyunca ne uzandın be kız! Ne zorlukla çay topladın? Ne arıyordun fındıklıkta? Ne çıkarsın dere boyu? Ne yapardın orada, ne yaptın? O dağda ne...
  3. Aileye bak :)

Aileye bak :)

AŞAGIDA ANLATILAN BU OLAY RESMI KAYITLARDAN ALINMISTIR Saygı değer Hakim Bey.. Saygılarımla size açiklama özgürlügümü kullanarak bazi seyleri bildirmek istiyorum , Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.. Şu günlerde askerliğe çağrılacağım. Yasım 24 ve 44 yasında bir dul bayanla evlendim, kendisinin de bir kızı var , 25 yasında. Babam ise bu bahsetmis oldugum üvey kizi m...
  4. İçten gelen bakım

İçten gelen bakım

Arkadaşlar, 1 tatlı kaşığı kuru mayayı ılık suya atıp için. Bunu hergün tekrarlayınca cildinizdeki pürüzsüzlüğü bi hafta içinde farketmeye başlayacaksınız. söylemesi benden
  5. Peygamberlerin Başına Gelen Mucizeler

Peygamberlerin Başına Gelen Mucizeler

Peygamberlerin Başına Gelen Mucizeler nelerdir? Kızlar bu konuda bildiklerinizi yazın lütfen!

Sayfayı Paylaş