gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

İngiliz kordon nakışından örnek modeller

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

ingiliz nakışı ingiliz danteli kordon işi danteli modelleri nasıl yapılır
    Hanımlar buda ingiliz kordon nakışından örnekler... Diğer bir adıda Dantel Anglez olan bu kordon nakışı, iğne nakışı ve dantelin kombine edildiği bir elişi türü.

Tabiki bu sadece kordon tekniğinden oluşmuyormuş arkadaşlar örülen uzun kordon desenin-şablonun üzerine dikilerek tutturulup aynı desenin oluşması sağlanıyor. Ve daha sonra iğneyle ipler karşı beri tuttuularak şekil veriliyormuş.Ayrıca sağlam olması istediğiniz yerlerdede kullanma şansınız var mesala yaptığınız çantalarınızın saplarında çok şık durabilir.

İngiliz kordon nakışından örnek modeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela Nakışı Bohça Örneği

Kurdela Nakışı Bohça Örneği

kurdele nakışı bohça örnekleri kurdele nakışı bohça bohca modelleri işi bohca
  2. Brezilya nakışından birkaç örnek model

Brezilya nakışından birkaç örnek model

Brezilya nakışını beğenen ve yapmayı seven hanımlar için birkaç örnek model Çok şık durmakla beraber,sabır isteyen bir nakış modeli.Ama bizim becerikli hatunlarımızın yapamayacağı el işi yoktur sanırım:)
  3. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...
  4. Kurdela Nakışından Örnekler

Kurdela Nakışından Örnekler

Kurdela nakışından yapılmış değişik ve farklı el işi modellerini sizler için paylaşıyorum.Eğer sizde bu tür kurdela nakışı modellerinden hoşlanıyorsanız bunlarda size değişik bir alternatif olacaktır:tik:
  5. Kurdele nakışı bebek battaniyesi modelleri - örnekleri

Kurdele nakışı bebek battaniyesi modelleri - örnekleri

Kurdele nakışı bebek battaniye modelleri Kurdele nakışı bebek battaniye örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler, son yılların örgü trendleri arasında yer alan kurdele nakışından bebek battaniyesi modellerini, bu sayfamızda hep birlikte inceleyeceğiz ve kurdele nakışı bebek battaniyesi örnekleri arayan arkadaşlarımıza da yardımcı olacağız :)

Sayfayı Paylaş