gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ingilizce anlamı meslekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

soldier = türkçesi nurse = türkçesi Site notu :
    Soldier= Türçesi Asker demektir

Nurse = Hemşire demektir

ingilizce anlamı meslekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  2. Meslek

Meslek

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.
  3. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  4. Mesleklerin İngilizce Anlamları.....

Mesleklerin İngilizce Anlamları.....

ingilizce meslekler ve anlamları mesleklerin ingilizcesi ingilizce meslekler ve türkçeleri anlamları Mesleklerin ingilizce anlamları Accountant = Muhasebeci Actor = Aktör Actress = Aktris Adviser = Danışman Architect = Mimar Artist = Sanatçı Astronaut = Astronot Barber = Berber Baby-sitter = Çocuk Bakıcısı Boss = Patron Building Contractor = Müteahhit Businessman = İşadamı Captain = Kaptan...
  5. eski meslekler unutulan meslekler

eski meslekler unutulan meslekler

Lütfen bana eskiden yapılan ve şu anda günümüzde unutulmuş unutulmaya yüz tutmuş eski meslekler hakkında resimli olarak bilgi verir misiniz. Titan abla özellikle senden rica ediyorum herkese cevap veriyorsun bende isterim :D:D

Sayfayı Paylaş