gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ingilizce bir şiirin kelimesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

everyboody likes cash ne demek

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Herkes nakit sever :D:D Derler ya cash para diye :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
ingilizce bir şiirin kelimesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce şiirler

ingilizce şiirler

ingilizce aşk şiirleri ve anlamları ingilizce şiirler ve anlamları şiirler şiir kısa Memleket İsterim Memleket isterim Gök mavi, dal yeşil, tarla sarı olsun; Kuşların çiceklerin diyarı olsun. Memleket isterim Ne başta dert ne gönülde hasret olsun; Kardeş kavgasına bir nihayet olsun. Memleket isterim Ne zengin fakir ne sen ben farkı olsun; Kış günü herkesin evi barkı olsun. Memleket isterim...
  2. Bir lisan bir insan demişler (İngilizce öğrenmek)

Bir lisan bir insan demişler (İngilizce öğrenmek)

bedava ingilizce öğrenmek istiyorum sıfırdan ingilizce öğrenmek sıfırdan öğrenme istiyorum bedava Merhaba arkadaşlar :Dancing_biggrin: İngilizce öğrenmek istiyorum. Şu piyasada satılan setlerden alacağım. İçinizde bu setlerden çalışarak iyi derecede lisan öğrenmiş arkadaşlar var mı? Yoksa kursu mu tavsiye edersiniz. :abo: Görüşlerinize ihtiyacım var. Neşeyle kalın:dp193:
  3. Bir Şiir...

Bir Şiir...

Her gidisine ayri anlam yukluyorum Yapma Allah askina ya hep kal benimle... Soz etme...
  4. ingilizce cok eski bir şarkı

ingilizce cok eski bir şarkı

eski ingilizce şarkılar ingilizce eski şarkılar bir şarkı MONEY MONEY,MONEY:D I work all nigt,ı wprk all day To pay the bills ı have to play Ain t sad? And still there never seems to be That s too bad In my dreams ı have a plan If ı got me a weathly man I wouldnt have to work at all I d fool around and have a bool Money money money Must be funny In the rich mans world Money,money,money Always...
  5. - | Bir Resim ~ Bir Şiir |

- | Bir Resim ~ Bir Şiir |

Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu Bu söz içimden Umutsuz bir yakarış gibi Hiç bitmeyecek bir hasret gibi Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki

Sayfayı Paylaş