gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İngilizce Doğum Günü Kutlamaları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ingilizce doğum günü kutlama ingilizce doğum günü mesajları şarkıları yabancı şarkıları şarkısı İngilizce Doğum Günü Kutlama Mesajları,İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri, Türkçe Anlamları İle Beraber İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri
    Olakı yabancı uyruklu bir tanıdığınızın yada arkadaşınızı mutlu günlerinde ve tebrik etmek istersiniz. İşte tam sizlere göre ingilizce ve türkçe karşılıkları ile kutlama mesajları

Doğum günün kutlu olsun!

Birthday greetings!

Mutlu Yıllar!

Happy Birthday!

Nice yıllara!

Many happy returns!

Bu özel gününde tüm mutluluklar üzerine olsun.

Wishing you every happiness on your special day.

Tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle. Mutlu Yıllar

May all your wishes come true. Happy Birthday!

Bu özel günün getireceği tüm mutluluk üzerinde olsun. Çok güzel bir doğum günü geçirmen dileğiyle!

Wishing you every happiness this special day brings. Have a wonderful birthday!

Doğum günün kutlu olsun. Hergününün yeni bir baslangıc hergecenin mutlu bir son olması dileğiyle

Happy birthday! Wishing you a new beginning for every day and a happy ending for every night.

Doğum günün kutlu olsun. iyi ki doğdun,nice senelere..

Happy birthday. Good you were born. Many happy returns of the day!

Hey tatlım! Sana mutlu bir doğum günü dilerim, nice mutlu senelere. Muuuuutlu yıllar

Hey sweety I wish you happy birthday, many happy returns. Haaaaapppy birthday

Mutlu bir doğumgünü geçirmeni dilemek istiyorum

I want to wish you a happy birthday.

Sadece senin için iyi dileklerimle, Mutlu yıllar, muhteşem sesli bir günün olsun..

With wishes just for you! Happy birthday,have a super sonic day!

İngilizce Doğum Günü Kutlamaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizce doğa sloganı lazım bana

İngilizce doğa sloganı lazım bana

Bana acilen ingilizce doğa sloganı sloganları lazım kısa yada uzun hiç farketmez anlamlarıyla birlikte verirseniz minnettar kalıcam
  2. İngilizce Doğa Sloganları  Burada Melekler...

İngilizce Doğa Sloganları Burada Melekler...

ingilizce doğa sloganları, anlamları, türkçe çevirileri, manaları, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Doğayı günden güne ellerimizle mahvediyoruz melekler .Bunun için zaman zaman protesto yürüyüşleri ve hareketleri oluyor,tvlerden takip edersiniz.İşte oralarda kullanılan doğayla ilgili sloganlardan sizlere örnekler vermek istiyoruz.Biz de doğaya sahip çıkalım lütfen :) 1. A...
  3. Aradığınız İngilizce Doğum Günü Mesajları Burada Melekler

Aradığınız İngilizce Doğum Günü Mesajları Burada Melekler

İngilizce Doğum Günü Mesajları Doğum Günü İngilizce Mesajları Sevgili melekler, sizlerle en son Güzel Sözler bölümümüzden paylaştığımız Çok Komik Doğum Günü Mesajları konumuzun ardından şimdi de İngilizce Doğum Günü Mesajları yayınlıyoruz. :) Happy birthday! Wishing you a new beginning for every day and a happy ending for every night. -Doğum günün kutlu olsun. Hergününün yeni bir...
  4. İngilizlerin Müstakbel Kralı Doğdu!

İngilizlerin Müstakbel Kralı Doğdu!

ingiltere kraliyet ailesi kate middleton kate middleton doğurdu mu Sevgili melekler, tüm dünyanın merakla beklediği İngiltere Kraliyet ailesinin en küçük üyesi dünyaya gözlerini açtı. Cambridge Düşesi Kate Middleton bir erkek bebek dünyaya getirdi. Kraliyet ailesine girdiği günden beri her yönüyle yakından takip edilen Middleton anne, Prens William baba oldu. Ancak bebeğin ismi henüz...
  5. Beyza21 doğum günü

Beyza21 doğum günü

Beyza hanımın doğum gününe neden yorum yapamıyorum?

Sayfayı Paylaş