gebe
  1. deryadeniz35

deryadeniz35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ingilizce eğitim yardım lütfeeennn

Konu, 'Egitim' kısmında deryadeniz35 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar üniversitede ingilizce okuyan var mıı ? İngilizcem orta düzeyde lisede öğrendiğim kadar işte. Hazırlık okuyarak üstesinden gelebilir miyim ki ? İngilizce okumayı hiç düşünmesem miii ?? :uhu:

ingilizce eğitim yardım lütfeeennn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu

İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu

ilkyardım animasyon ilk yardım animasyon ilk yardım animasyonları ilkyardım animasyonları ile ilgili animasyonlar Arkadaşlar ülkemizde ilk yardımın ne kadar yetersiz olduğunu düşününce bu konunun çok faydalı olacağını düşündüm. infinity teknolojinin hazırlamış olduğu bu animasyon ile ilk yardım bilgilerinİ rahatça öğrenebilirsiniz. Animasyonlu İlk Yardım Eğitimi İçin Buraya Tıklayın.
  2. Yarım yamalak İngilizce mektup...

Yarım yamalak İngilizce mektup...

Eleman ingilizceyi sökmüş hahaha HELLO!CAN FRIENDIM.MY ABUZITTIN.. HOW ARE YOU FRIENDIM.ÇOLUK ÇHILDREN HOW.BEST'TIR INSALLAH. MY'A QUESTION SORARSAN BEST'IM ALLAH'A SÜKÜR.WORLD ISTE YUVARLANIP GOING'IM. MY MOTHER WHAT YAPING.KEYFI BEATIUFUL'DUR INSALLAH.EPEYDIR MY MOTHER'LE NO SPEAKING.EGER MY MOTHER'I SEE ÇOK SELAM SONG. LA FRIENDIM MY FATHER WHAT YAPING.GINE COFFEEHANEYEGOING MI? HE...
  3. Yunanistanın İngilizce Yazılışı nasıl lütfen yardım edin

Yunanistanın İngilizce Yazılışı nasıl lütfen yardım edin

Kızlar selam olsun hepinize ve mutlu neşeli bir gün olsun diyorum ve sizlerden acil olarak bana yardım etmenizi rica ediyorum. Acaba Yunanistanın İngilizce Yazılışı nasıl oluyor lütfen biliyorsanız yazın.
  4. Arjantinin İngilizce Yazılışı nasıl yardım edin

Arjantinin İngilizce Yazılışı nasıl yardım edin

Selam arkadaşlar benim ingilizceden Arjantinin nasıl yazıldığını öğrenmem lazım bilmiyorum işte ve bu konuda sizden Arjantinin İngilizce Yazılışını biliyorsanız yardım istiyorum.
  5. murat bozun hayatı ingilizce ödevim yardım

murat bozun hayatı ingilizce ödevim yardım

İngilizce hocası istediğimiz bir ünlünün hayatını yazmamızı istedi .ben de Murat Boz 'u seçtim tabi ki ama çok iyi yazabildiğimi düşünmüyorum.Bana yardımcı olabilirmisiniz, yazabilen varsa buraya yazarsa kontrol edebilirim sayenizde :)

Sayfayı Paylaş