gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İngilizce Lakaplar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İngilizce Lakaplar msn de kullanacağım ve facede de kullanacağım İngilizce Lakaplar istiyorum ve lütfen anlamlarını da yazın arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İngilizce Lakaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  2. Lakapların Hikayesi

Lakapların Hikayesi

müthiş lakaplar kahraman lakapları sporcu lakapları erkek magic lakaplı sporcu Michael Jordan(air jordan) Jordan havayollari olarak bilinen basketbolun gelmis geçmis en büyük oyuncusunun Michael Jordan'in 'Air' lakabi;siçrama yetenegi ve faul çizgisinden yaptigi akil almaz smaçdan geliyor.Havada asili kalma yetenegi olan ender oyunculardan biri olan Michael Jordan bu özelligi ile 1987'de...
  3. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  4. Güzel İngilizce Lakaplar ve Türkçe anlamları

Güzel İngilizce Lakaplar ve Türkçe anlamları

İngilizce Lakaplar ve anlamları Güzel İngilizce Lakaplar Yine bir misafirimizin isteği üzerine, tıpkı o istekte bulunan misafirimizinde dediği gibi, gerek msn iletinizde kullanacağınız, gerek ise Facebook sayfanızda kullanacağınız iİngilizce lakaplar ve anlamlarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Frantic ( çılgın Metallica şarkısı ) PushIt ( bas ona , it onu ) NoMoreSorrow ( daha fazla...
  5. Komik Lakaplar

Komik Lakaplar

Komik Lakaplar arıyorum ben arkadaşlarıma Komik Lakaplar takacağım düşündüm bişey bulamadım birde sizden yardım isteyeyim dedim :)

Sayfayı Paylaş