gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İngilizce Mektup

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

arkadaşımıza mektup ingilizce mektup yaz arkadaşımıza yazalım ingilizce mektuplar Hello! can friendim. my şuayip...
    How are you friendim.Coluk children how.Best'tir insallah.
    My' a question sorarsan best'im Allah' a sukur.World iste yuvarlanip going'im.

My mother what yaping.Keyfi beautiful'dur insallah.Epeydir my mother'le no speaking.Eger my mother'i see cok selam song.

La friendim my father what yaping.Gine coffeehaneye going mi? He, friendsleriyle coffeehanede okey and batak playing mi? He'ye song sakin yenilmesin.

My brodher'in childreni olmus. Boy mu girl mi oldugunu no bilmeking.Childrenin boy mu girl mi oldugunu my'a song.

My school da baya beautiful going iste. School'un basindan beri English lesson seeing.English'i söktüm. I'm speak English şakır şakır.Your'a soz verdigim gibi.

Mail'ime son verirken your'un gozlerinden kiss. Your'u cok ozledim.Hele bir swim olsun my comeing insallah.

--MEALİ--

merhaba can dostum.ben şuayip.

nasılsın arkadaşım.çoluk çocuk nasıl.iyidir inşallah.bana sorarsan iyiyim allah'a şükür.dünya işte yuvarlanıp gidiyorum.

anam ne yapıyor?keyfi güzeldir inşallah.epeydir anamla konuşamıyorum.eğer anamı görürsençok selam söyle.

la arkadaşım babam ne yapıyor?gine kahveye gidiyor mu?arkadaşlarıyla okey ve batak oynuyor mu?ona söyle sakın yenilmesin.

abimin çocuğu olmuş.erkek mi kız mı olduğunu bilmiyorum.çocuğun erkek mi kız mi olduğunu bana söyle.

ingilizce dersi görüyorum.ingilizceyi söktüm.şakır şakır ingilizce konuşuyorum.size söz verdiğim gibi.

mektubuma son verirken sizin gözlerinizden öpüyorum.sizi çok özledim.hele bi yaz gelsin geliyorum inşallah

2. bLack_anqeL

bLack_anqeL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İngilizce Mektup
    AY çok güzeldi :)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: İngilizce Mektup

Teşekkür ederim :)

İngilizce Mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizce Mektuba bakın:)

İngilizce Mektuba bakın:)

HELLO!CAN FRİENDİM.MY ABUZITTIN.. HOW ARE YOU FRİENDİM.ÇOLUK ÇHİLDREN HOW.BEST'TİR İNŞALLAH. MY'A QUESTİON SORARSAN BEST'İM ALLAH'A ŞÜKÜR.WORLD İŞTE YUVARLANIP GOİNG'İM. MY MOTHER WHAT YAPING.KEYFİ BEATİUFUL'DUR İNŞALLAH.EPEYDİR MY MOTHER'LE NO SPEAKİNG.EĞER MY MOTHER'İ SEE ÇOK SELAM SONG. LA FRİENDİM MY FATHER WHAT YAPING.GİNE COFFEEHANEYEGOİNG Mİ? HE FRİENDSLERİYLE COFFEEHANEDE OKEY AND...
  2. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  3. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  4. Mektup...

Mektup...

Bir annenin ogluna yazdigi bir mektubu okuyacaksiniz simdi meleklerim :) Komik oldugu kadarda cok Saf bir mektup buyrun =) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri...
  5. Yarım yamalak İngilizce mektup...

Yarım yamalak İngilizce mektup...

Eleman ingilizceyi sökmüş hahaha HELLO!CAN FRIENDIM.MY ABUZITTIN.. HOW ARE YOU FRIENDIM.ÇOLUK ÇHILDREN HOW.BEST'TIR INSALLAH. MY'A QUESTION SORARSAN BEST'IM ALLAH'A SÜKÜR.WORLD ISTE YUVARLANIP GOING'IM. MY MOTHER WHAT YAPING.KEYFI BEATIUFUL'DUR INSALLAH.EPEYDIR MY MOTHER'LE NO SPEAKING.EGER MY MOTHER'I SEE ÇOK SELAM SONG. LA FRIENDIM MY FATHER WHAT YAPING.GINE COFFEEHANEYEGOING MI? HE...

Sayfayı Paylaş