gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ingilizce ögreniyorum

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

hello! Can Friendim.my Abuzittin.. How Are You Friendim.çoluk çhildren How.best'tir Inşallah.

My'a Question Sorarsan Best'im Allah'a şükür.world Işte Yuvarlanip Going'im.

My Mother What Yaping.keyfi Beatiuful'dur Inşallah.epeydir My Mother'le No Speaking.eğer My Mother'i See çok Selam Song.

La Friendim My Father What Yaping.gine Coffeehaneyegoing Mi?he Friendsleriyle Coffeehanede Okey And Batak Playing Mi?he'ye Song Sakin Yenilmesin.

My Brodher'in Childreni Olmuş.boy Mu Girl Mi Olduğunu No Bilmeking.childrenin Boy Mu Girl Mi Olduğunu My'a Song. My School Da Baya Beatiuful Going Işte.school'un Başindan Beri English Lesson Seeing.

English'i Söktüm.i'm Speak English şakir şakir.your'a Söz Verdiğim Gibi.

Mail'ime Son Verirken Your'un Gözlerinden Kiss.your'u çok özledim.hele Bi Swim Olsun My Comeing Inşallah.

alinti...

Ingilizce ögreniyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultan Vahidettin'in Ingilizlere Siginma Istegi Belgesi...

Sultan Vahidettin'in Ingilizlere Siginma Istegi Belgesi...

Osmanlıca Metnin Transkripsiyonu: Mabeyin-i Hümayun-u Mülukane Serkurenalık Dairesi Dersaadet İşgal Orduları Başkumandanı General Harington Cenaplarına İstanbul’da hayatımı tehlikede gördüğümden İngiltere devlet-i fahimanesine iltica ve bir an evvel mahall-i ahare naklimi talep ederim efendim. 16 Teşrinisani 1922. Halife-i Müslimin Mehmed Vahidettin
  2. Ingilizce nickler, anlamlariyla birlikte...

Ingilizce nickler, anlamlariyla birlikte...

ingilize nickler ciks nickler en ciks ingilizce nicker ingilizce şarkı sözleri ve anlamları I'm just a girl with a crush on you (ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım) Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying? (Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen bana,kalbimin ağladığını bilmiyor musun?) Look into my eyes, you will...
  3. Susmayı ögreniyor yüregim

Susmayı ögreniyor yüregim

Yine KendimLe Basbasayim... Seni BuLupta Ayni Anda Kaybettigim Yerdeyim... Insanin Bir SeyLere Karar Vermesi Nea Kadar Zor; Ya Seni Icime GömmeLi Ya da Artik Icimden Sokup AtmaLiyim... Her Nea OLursa OLsun SusmaLiyim... Hangisi Daha Zor...? Hangisi Daha Aci...? Gercekten GitmeLi Miydin, Yoksa KaLip Yanimda SavasmaLi mi...? Bir YoL Ariyorum Kendime, BuLdugum Bütün YoLLar Ise Hep Sana...

Sayfayı Paylaş