gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

İngilizce öğretmenin komik anısı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

komik öğretmen anıları ingilizce bir anı ingilizce anılar komik anılar atatürkün anıları Bir ingilizce öğretmeninin komik anısı... :piha:
    Bir alkış da ingilizce sınavında
    'Nice ...............' şeklindeki boşluğu
    'Nice mutlu yıllara!' şeklinde dolduran, dahi mi aptal mı olduğunu
    henüz anlayamadığımız öğrencime istiyorum....

:piha:

ßeLeN bunu beğendi.
  2. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    hehe kmikmiş:)

İngilizce öğretmenin komik anısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  2. Bir Öğretmenin Anısı

Bir Öğretmenin Anısı

öğretmenle ilgili hikaye öğretmenlerle ilgili hikayeler öğretmen ile hikayeler bir öğretmenin anısı öğretmen anıları 2003 yılında Anadolu'nun şirin bir ilinin küçük bir ilçesine ilk kez atandım. Bu şirin ve küçük ilçeye büyük bir heyecan ile sanki yıllardır ayrı kaldığım bir sevdiğime kavuşurcasına uzun yolculuğumda gözlerimi bir saniye bile kırpmadan vardım. Heyecanımı her akşam henüz...
  3. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  4. Atatürk'ün komik bir anısı

Atatürk'ün komik bir anısı

atatürk ile ilgili komik anılar atatürkün çocuklarla anıları atatürkün komik anıları atatürk ün çocuklarla ilgili Atatürk'ün En sevdiği hikayelerdenmiş. Arada kendi anlatır, arada baskasna anlattırır, hep gülermiş. Yeşilaycı bir profesör bir konferans veriyor. Bir ara dinleyicilere sormus: "Bir eşegin önüne iki kova koysanız. Biri su dolu, biri rakı. Hangisini içer?" Cevabı...
  5. İngilizce Komik Whatsapp Durum Sözleri

İngilizce Komik Whatsapp Durum Sözleri

Whatsapp için ingilizce komik ve espirili durum sözleri arayanlar için gereken bilgileri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. I’m not failed…my success is just postponed for some time. (Hata yapmadım, yalnızca başarımı bir süre daha erteledim.) When nothing seems right….go left!! (Hiçbir şey doğru görünmüyorsa, sola dön.) (Bilgi: İngilizce’de Right hem sağ hem de doğru anlamına gelir.)...

Sayfayı Paylaş