gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İngilizce Öğretmenliği ile ilgili bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben İngilizce Öğretmenliği bölümünü seçmek istiyorum.Bu bölüm nasıl bir bölüm bilgi var mı forumunuzda?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, İngilizce öğretmenliği bölümü Dil sınavına girdikten sonra atama ile öğretmen alan bir bölümdür. İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun olarak girebilirsiniz.

İngilizce öğretmenliğinin diğer bir alanı da dershane öğretmenliğidir. Maaş açısından bakıldığında dershane öğretmenlerinin maaşları daha yüksektir ancak sözleşmeli personeller gibi garantileri yoktur.

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ben ingilizce bölümü mezunuyum zor bir bölüm fakat üniyi bitirdikten sonra açıkta kalma diye bir durumun asla olmaz hemen atanırsın üniverstede öğretim üyesi olmak istersen okutman olarak başlar sonra da azmine göre terfin artar her halukarda avantajlı maddi anlamda kazançlı bir bölüm ama dediğim gibi çok disiplinli dikkatli olamn şart

İngilizce Öğretmenliği ile ilgili bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatük ile ilgili bilgiler

Atatük ile ilgili bilgiler

Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selânik'te Kocakasım Mahallesi, Islâhhâne Caddesi'ndeki üç katlı pembe evde doğdu. Babası Ali Rıza Efendi, annesi Zübeyde Hanım'dır. Mustafa Kemal Atatürk'ün eğitim aldığı okullar baştan sonra şöyledir; ilkokul eğitimini Mahalle Mektebinde ve Şemsi Efendi Okulunda, ortaokul eğitimini Selanik Mülkiye Rüştiyesi ve Selanik Askeri Rüştiyesinde, lise eğitimini...
  2. Boruçiçeği İle İlgili Bilgi

Boruçiçeği İle İlgili Bilgi

boru çiçeği boru çiçeği faydaları Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan boru çiçeği bitkisi ve özellikleri şöyle melekler :) Boru çiçeği - çançiçeği : Çançiçekgillerdendir ve çiçekleri boru biçiminde olan bir bitkidir. Çiçekleri turuncu renktedir. Nefes darlığı, bronşit ve astımın sebep olduğu rahatsızlıkları giderir.
  3. Depilasyon İle İlgili Bilgiler

Depilasyon İle İlgili Bilgiler

depilasyon nedir depilasyon ne demek depilasyon yöntemleri İstenmeyen tüyler kadınların en çok yakındığı sorunlardan biridir melekler. Yapısal sebeplerle kimisinde az kimisinde çok sık görülen bu yakınmalar faydasızdır, tek yapmak gereken bu tüylerden nasıl kurtulanacağıdır. Siz de istenmeyen tüylerden kurtulmak için depilasyon yöntemleri konusunda bilgi sahibi olup, uygulayabilirsiniz....
  4. Öğretmen olcam da ana sınıfı öğretmenliği ile ilgili kısa bilgi var mı

Öğretmen olcam da ana sınıfı öğretmenliği ile ilgili kısa bilgi var mı

Kızlar bebekleri çocukları inanılmaz seviyorum ve ana sınıfı öğretmeni olmak istiyorum. Hangi okul neresi kaç puan ne yapmam gerekiyor bana kısa bir bilgi vermeniz mümkün mü teşekkür ediyorum.
  5. TVYO İle İlgili Bilgiler

TVYO İle İlgili Bilgiler

Bu konu; tvyo nedir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç gündür televizyon kanallarında gördüğümüz ve bilgisayar üzerinden ücretsiz tv izleme olanağı verdiği söyleyen TVYO hakkında bilgiler vermek istiyoruz.. TVYO Doğuş yayın grubu tarafından hayata geçirilen ücretsiz bir video izleme platformudur. TVYO’da dizi, spor, müzik, haber gibi video kategorileri...

Sayfayı Paylaş