gebe
  1. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

İngilizce olan Hotmailin Türkçeleştirilmesi

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında eylül tarafından paylaşıldı.

1) Hotmail Hesabınıza girip adres çubuğunda " cgi-bin/ " den sonraki kısmı silip tos?ac=yes&unified=done&li=1&curmbox=F000000001&a= 3a95b41e8ad40fe2a362bee4827517dc&_lang=tr

yi ekleyin ve Enter layın..

2)Gelen sayfada kullanım Koşullarını kabul ediyorum dedikten sonra acılan sayfanın en altından devam dediginizde mailinizin türkcelestigini göreceksiniz

İngilizce olan Hotmailin Türkçeleştirilmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  2. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  3. Hotmail Aç

Hotmail Aç

Yahu ben hotmail açmak istiyorum. Hotmail tam olarak nasıl açılıyor ? Yada hotmail.com.tr adresi de olabilir bana yardımcı olur musunuz lütfen. Bu işlere inanılmaz yabancıyım tşk.
  4. Hotmail Kaydol

Hotmail Kaydol

Tr olarak Hotmaile kaydolmak istiyorsanız sizler için birazdan linkini vereceğim sevgili melekler. Biliyorsunuz ki dünyada çok büyük bir kitlesi ve kullanıcısı var hotmailin :) Hem mailini kullanabilir hemde Türçe Msn de kullanabilirsiniz. Henüz bir hesabınız yok ise ve oluşturmamışsanız geç kalmadınız :) Sizlere hemen linki veriyorum. Hemen aşağıda bulunan linkten dilerseniz hotmaile türkçe...
  5. Hotmail Giriş

Hotmail Giriş

Hotmail Giriş sayfasına girmek için nereye basmam lazım gelen maillerimi nereden okuyabilirim?

Sayfayı Paylaş