gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İngilizce Rüya

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İngilizce Rüya ne demek kızlar ingilizceden rüyanın çevirisini yaparmısınız :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Sevgili Ziyaretçi...
    İngilizce rüya kelimesinin anlamı: dream demektir:)

İngilizce Rüya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  2. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  3. rüya

rüya

rüyamda 3 hafta önce vefat eden büyük babannemi gördüm. köyde her zaman oturduğu yerin tam karşısında oturuyordu ters tafartayani.. bahçee tabut vardı. kalabalıktı. babannem sadece gülüyordu ben ona bakıyordum yanına gidip geliyordum ama konuşmuyordu hiç sadece gülüyordu. tebessüm ediyordu. yüzüne renk gelmişti. canlanmış gibiydi yüzü dip diri ve capcanlı. bunu da yorumlayabilir misiniz?
  4. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...
  5. rüya

rüya

Rüyamda fok Balığı beni kovalayordu bu ne anlama geliyo

Sayfayı Paylaş