gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ingilizce test

Konu, 'Testler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Azıcık değişiklik olsun ingilizce test çözemeye ne dersiniz? Testimiz burda melekler

ingilizce test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  2. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  3. test

test

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
  4. İngilizce 60 soruluk test

İngilizce 60 soruluk test

1 The train to paris ................. at 6.45 am. A) leaves B) is leaving C) leave 2 He ............ TV. When the phone rang. A)watches B) has watched C)was watching 3 Mary.................. for four years before she became a lawyer. A)has studied B) is studying C)had been studying 4 Anna is from Paris but ........................in London for two years. A) lives B) is living C) has lived...
  5. İngilizce Test Çözme İpuçları

İngilizce Test Çözme İpuçları

ingilizce test çöz ingilizce testi cöz testleri çöz test çözme teknikleri soru çözme teknikleri Önce seçeneklere bakın ve eğer seçenekler kısa ise tümcede eksik olan bölümün ne olduğunu görün. Seçenekler uzun ise zaman kaybetmeyin. Soru tümcesini okuyun. Soru tümcesini okurken, tümcenin temel unsurlarını (Ö+Y+N ve ana tümce ile yan tümce) belirlemeye çalışın. Bunlar...

Sayfayı Paylaş