gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

İngilizce - Türkçe Çevirmeler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

ingilizce duvar yazıları ingilizce fıkralar ve türkçeleri duvar sözleri yazilari fıkralar türkçe açıklamalı

Chicken translation: Piliç çevirme

Leave the door december:Kapıyı aralık
    bırak

Clean family girl: Temiz aile kızı.

Your hand is on the job your eye
    is on playing: Elin işte gözün oynaşta

Sensitive meat ball: içli
    köfte.

Urinate quickly,satan mixes: Acele ise şeytan karışır

There is no saturation to her observations: Onun gözlemelerine doyum olmaz

Man doesn t become from you: Senden adam olmaz

Enter the desk: Sıraya gir

Look my ram,I m an Anatolian child, if I put, you sit.: Bak koçum ben Anadolu çocu uyum bir koyarsam oturursun

Aeroplane out of the fart, say hi to that
    sweetheart: Osuruktan tayyare,selam söyle o yare

Master do something burning-turning in the middle: Usta Ortaya yanardöner bisi yapsana

Exploded egypt has escaped to my bosphorus:
    Bo azıma patlamış mısır kaçtı

In every job there is a no: Her işte bir
    hayır vardır

She is such a mother s eye girl: Çok anasının gözü bir kız

Don t die my donkey, don t die: Ölme eşe im ölme

Don t make me number: Bana numara yapma

I will sew fig tree to your January! :Oca ına incir a acı dikece im

İngilizce - Türkçe Çevirmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin çevirmeleri

erkeklerin çevirmeleri

Erkek çevirileri! :bounce: BEN BALIĞA ÇIKIYORUM: Ben, elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturacagim, kusana kadar içicegim ve denizde yüzen baliklari izliyecegim BU ERKEKLERI ILGILENDIREN BIRSEY: Bunun bilinen bir mantikli açiklamasi yok, bosuna ugrasma, hiçbir mantik kalibina sokamazsin. :lie: YEMEGE YARDIM EDEYIM MI?: Yemek neden hala masaya gelmedi? :rant: EVET TATLIM... HAKLISIN...
  2. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  3. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  4. Ardha Matsyendrasana - Omurga Çevİrme

Ardha Matsyendrasana - Omurga Çevİrme

Ayaklarınızı öne uzatarak yere oturun. Sağ bacağınızı sol bacağınızın üstünden geçirerek resimdeki gibi yere koyun. Sol bacağınızı bükerek kalçanızın altına alın. Sağ kolunuzu sağ bacağınızın önden geçirerek ayağınızı tutun. Daha sonra, sol kolunuzu geriye atarak omuzlarınızı tek bir çizgi üzerine getirin. Başınızı geriye doğru çevirin, ve mümkün olan en sol-üst köşeye doğru bakın....
  5. fotografı taslaga çevirme

fotografı taslaga çevirme

fotoğrafı resme çevirme işlem yapacağımız resim resmin bulunduğu katmanı kopyalayın. bu kopya katmana 1 ismini verin. "1" katmanına image>adjusement>desature (shift+ctrl+U) işlemini uygulayın. ardından "1" katmanını tekrar kopyalayın. "2" ismini verin. "2" katmanına Filters>Blur>Smart Blur işlemini aşağıdaki değerler ile uygulayın...

Sayfayı Paylaş