gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İngilizce'de Adele Nasıl Okunur ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

adele nasıl okunur adele okunuşu adele atkins

Sevilen şarkıcı Adele Atkins hakkında bize sorular geliyor melekler :) En çok sorulan soru ise Adele kelimesinin nasıl telaffuz edildiği :D:D

Adele kelimesi ''Adel '' olarak okunur melekler :tik:

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha güzelmiş valla okunuşu hee bende edıl sanıyordum sağol

3. ipek557

ipek557 Forum Okuru

Teşekkür ederim.Bende Edıl diye biliyordum

İngilizce'de Adele Nasıl Okunur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adele Nasıl Okunur

Adele Nasıl Okunur

Adele Nasıl Okunur hani Adele Adkins var ya işte onun adı Türkçe'den nasıl okunuyor arkadaşlar merak ettim:S bilen varsa Türkçe okunuşunu yazsın :)
  2. 4444 duası nedir nasıl okunur

4444 duası nedir nasıl okunur

Arkadaşımdan duydum bu duayı 4444 duası nasıl okunuyor nelere dikkat ediliyor bilginiz varmı kızlar ?
  3. hacet duası nasıl okunur

hacet duası nasıl okunur

Benim olmasını çok istediğim bazı dileklerim var ve bunlar için sürekli dua ediyorum ama hacet duası edersem daha iyi olurmuş diye duydum. Peki hacet duası nasıl okunur ?
  4. Sekine Duası Nedir? Nasıl Okunur?

Sekine Duası Nedir? Nasıl Okunur?

sekine duası, sekine duası nedir, sekine duası nasıl okunur Sevgili melekler, Sekine Duası, tamamı Kur’an’da geçen Allah’ın güzel isimlerinden ve ayetlerden oluşmaktadır. Dertli ve sıkıntılı anlarınızda okuyabileceğiniz ve huzurlu hissedeceğiniz sekine duası hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Sekine kelimesi sözlükte kalp huzûru, itminan duygusu, güven, sükûnet, dinginlik, vakar,...
  5. Ayati hırz nasıl okunur?

Ayati hırz nasıl okunur?

Abdest alınıp, 7 istigfar ve 11 salevat okunup, hastanın sıhhatine niyet ederek, güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra, günde iki defa hasta üzerine okunmalı, işaretli yerlerde, hasta üzerine üfürülmeli, şifa buluncaya kadar [kırk gün kadar] devam etmeli. Her defası sonunda, bir Fatiha okuyarak sevabı, Peygamber efendimizin ve Behaeddin Buhari, Ahmed Rıfai ve imam-ı Rabbani hazretlerinin...

Sayfayı Paylaş