gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İngilizlerin Beslenme Alışkanlıkları nasıldır bilen varsa yazsın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben İngilizlerin Beslenme Alışkanlıklar nasıl diye merak ettim acaba aranızda İngilizlerin Beslenme Alışkanlıklarını bilen varsa bana bu konuda bilgi verebilir mi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İngilizlerin Beslenme Alışkanlıkları Hakkında Bilgi

İngilizlerin Beslenme Alışkanlıkları Nasıldır

Diğer pek çok ülkeye göre beslenme alışkanlıklarından taviz vermeyen ve sağlıklı beslenmeyi ön planda tutan nadir uluslardan biri de ingilizlerdir.

Son dönemde yapılan bir araştırmaya göre;

Uzmanlar, İngilizlerin dışarıda yemek yeme alışkanlıklarının da giderek arttığına dikkati çeken araştırmacılar, her İngiliz'in haftada ortalama 25 dakikasını dışarıda yemek yiyerek geçirdiğini ve asgari 11.5 sterlin harcadığını belirtti.

İngilizlerin evde yemek yeme alışkanlıklarının 1975'ten bu yana yüzde 20 azaldığını, donuk gıdalar ya da hazır salata ve yemekler gibi marketlerden alınabilen gıdaların tüketimininse son 10 yılda yüzde 300 arttığını belirten araştırmacılar, sağlıklı bir nesil için bu alışkanlıklardan vazgeçilmesi gerektiği uyarısında bulundu. Uzmanlar,evde taze gıdalarla hazırlanan yemeklerin sağlık için en ideal formül olduğunu da hatırlattı.

Araştırma sonuçlarına göre,Son yıllarda İngiliz halkının Asya yemekleriyle beslenir hale geldiği Çin, Hint, Tayland gibi ülkelerin yemeklerinin ülkedeki tüketiminin 2001-2006 yılları arasında yüzde 36 oranında arttığı bildirildi.

İngilizlerin Beslenme Alışkanlıkları nasıldır bilen varsa yazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlıklı Beslenme Alışkanlıkları

Sağlıklı Beslenme Alışkanlıkları

Kilo vermeye çalışıyor ve bir türlü diyetinize uyum sağlayamıyormusunuz? Eşinizle birlikte sağlıklı beslenmeyi benimserseniz forma girmeniz çok daha kolay olacaktır. Vücudumuz için gerekli olan 40 civarındaki besin öğesini sağlayan tek bir besin yok. Cinsiyete, yaşa ve metabolizma durumumuza göre yediğimiz yiyeceklerin miktarı değişir. Ancak genel anlamda bu besin öğelerini sağlamak için 5...
  2. Gusül Abdesti Nasıl Alınır Ne Okunur bilen varsa yazsın

Gusül Abdesti Nasıl Alınır Ne Okunur bilen varsa yazsın

selam arkadaşlar ben çevremde ki kimseye soramadım çekindim ve size yazmakta karar kıldım acaba Gusül Abdesti Nasıl Alınır Ne Okunur bu konuda bana bilgi verebilir misiniz?
  3. İngilizlerin Posta Kodu kaç bilen var mı

İngilizlerin Posta Kodu kaç bilen var mı

arkadaşlar İngilizlerin Posta Kodu kaç bunu bilen varsa lütfen biraz acele tarafından bu sayfada İngilizlerin Posta Kodu kaç bana yazsın.
  4. lastik zinciri nasıl takacaz bilen varsa yazsın

lastik zinciri nasıl takacaz bilen varsa yazsın

Havalar kötü kar bastırdı ve biz de kısa bir yolculuğa çıkacaz arkadaşlarla.Yalnız lastik zinciri nasıl takılır bilmiyoruz buraya kısaca yazabilecek biri var mı ?
  5. Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın

Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın

Kobe Bryant takipçisi olmak istiyorum ama sahte hesaplar çok.Kobe Bryant twitterını bilen varmı yazarsa çok sevaba girer valla..

Sayfayı Paylaş