gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    699
    Ödül Puanları:
    113

İngilizlerin Ünlü Peynirinden Parfüm Yapıldı...

Konu, 'Parfüm' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Parfüm Peynir Parfümü

Gün geçtikçe neler duyuyoruz neler....İşte sonunda peynirin de parfümü çıktı:D:D Acaba nasıl bir kokusu var merak ettim şimdi.... İngilizlerin ünlü peynirinden yapılmış bu parfümde...Bakalım detayda neler var ....Ama ben kokusunu çok merak ediyorum doğrusu....:D:D..Bu arada en güzel koku kadının doğal kokusuymuş konuya bakmak isterseniz...

Ünlü peynirin parfümü çıktı!

Keçi sütünden yapılan ve gurmelerin büyük beğenisini kazanan markası tescilli Stilton mavi peyniri parfümünün topraksı ve meyve aromalı bir kokusu olduğu ve günün her saati kullanmaya uygun olduğu belirtildi.

İngilizlerin ünlü Stilton mavi peynirinin parfümü piyasaya çıktı.

Stilton Peynir Üreticileri Birliği tarafından piyasaya çıkarılan ve tanıtımını ünlü İngiliz VJ ve spikeri Cat Deeley´nin yapacağı parfüm, 'civan perçemi, melekotu, adaçayı ve kediotu' çiçeklerinin dearalarında bulunduğu doğal bir esans senfonisi olarak lanse edildi.

Rokfor'un rakibi
    Stilton peynir üreticileri, 'Eau de Stilton' adlı parfümü, ürünlerinin daha çok kişiye ulaşması amacıyla piyasaya çıkardıklarını belirttiler. Özellikle kırmızı şarapla birlikte tavsiye edilen Stilton mavi peyniri, Fransız rokfor peynirinden kullanılan süt cinsi nedeniyle ayrılır. Orta koyulukta sarı bir rengi bulunan ve keçi sütünden imal edilen Stilton peyniri, rokfora göre daha küflü ve daha ağır kokulu.

İngiltere´de sadece 6 üretici firma yüzyıllardır kullanılan formülüylü üretim hakkına sahip bulunuyor.

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    ben o parfümü kullanmazdım heralde :parfum:iyyy

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    699
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha bende sanırım ama merak ediyorum kokusunu:D:D ekşi kokarmış saırım öle diyiler:D:D

4. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Peyniri ağzıma sürmeyen yanına yaklaşamayan biri olarak öööğğğ dedim. :D

İngilizlerin Ünlü Peynirinden Parfüm Yapıldı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  2. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  3. Ünlü Kadınlardan Parfüm Seçme Tüyoları

Ünlü Kadınlardan Parfüm Seçme Tüyoları

çağla şikelin parfümü Parfüm kullanmak bir sanat arkadaşlar...Podyumlardan ve televizyon ekranlarından tanıdığımız birbirinden ünlü ve güzel 4 bayan parfüm seçmenin ve kullanmanın inceliklerini anlatmış... ÇAĞLA ŞİKEL "Baharatlı kokuları tercih ediyorum. Parfüm dediğin koklayınca beni heyecanlandırmalı" Parfümsüz olmaz Güzel kokma konusunda çok titizim. Parfümleri çok...
  4. Ünlüler Hangi Parfümü Kullanıyor bilen var mı

Ünlüler Hangi Parfümü Kullanıyor bilen var mı

Arkadaşlar selam duyduğum kadarıyla Demet Akalın parfüm çok severmiş ve genelde de erkek parfümleri kullanırmış :) PEki ya diğer ünlüler hangi parfümü kullanıyor merak ettim:)
  5. Parfüm

Parfüm

Esmer bayanlara hangi parfümler yakışır.

Sayfayı Paylaş