gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İngiltere Kadınlar Yumurtalarını Satıyor "Yok artık" değil mi?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

satılık kadın yumurtası ingilterede kadın yumurtası satışı
    Benim canım ülkem de, yoksulluk içinde ki kadınlar, yoksulluktan ev temizliği işlerine giderken, el işi göz nuru diye biraz para kazanmak için, nakış örüp, dantel işliyip, örgü örerken ve daha bir çok iş de sırf iki kuruş para kazanmak için alın teri ile çalışırken, elin İngiltere'sinde ki kadınlar yoksulluktan yumurtalarını satıyormuş. Bahsi geçen yumurtayı, sakın olan tavuk yumurtası sanmayın. İngiltere'de ki kadınlar kendi yumurtalarını satıyor daha net olacak olursak yani kadın yumurtası satıyorlar. "Yuh artık, pes, yok be!!!" dediğinizi duyar gibiyim. Ama öyleymiş Melek'lerim. Az önce okuduğum habere göre böyleymiş, bu haber doğruymuş. Ee kadın olmak ayrıcalıktır ama Türk Kadını olmak ise doğuştan gelen bir ayrıcalıktır, farktır! İşte o haber Melek'lerim;

İngiltere’de son dönemde yaşanan ekonomik kriz kadınların para karşılığında özel doğurganlık kliniklerine sattığı yumurta sayısında patlamaya neden oldu.

1 Nisan’da yürürlüğe giren yeni kanunla yumurtalıklarını bağışlamak isteyen kadınlara 750 sterline kadar izin verilince, donör kaydı yaptıran kadın sayısında hızla bir artış gözlendi. Bir zamanlar yumurta elde etmek isteyenlere 18 ay kadar süren sıra listeleri bulunan klinikler artık bir dönemi geride bıraktı. Bir başka deyişle çocuğu olmayan ve tüp bebek tedavisinden ümitsiz çiftler artık süreci hemen başlatabiliyor.
    Döllenme ve Embriyoloji Kurumu tarafından yapılan bir inceleme sonrasında donörlere yapılan ödeneğin üst sınırı durumun neden olduğu rahatsızlık, bağlılık ve zaman gerekçeleriyle 250 sterlinden 750 sterline yükseltilmişti.
    İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre, Manchester kentindeki doğurganlık hizmetlerinin yetkilileri ise ekonomide yaşanan resesyonun kadınları yumurtalarını vermeye sürükleyen ana neden olduğunu belirtiyor.

Kaynak:Hürriyet.com.tr

İngiltere Kadınlar Yumurtalarını Satıyor "Yok artık" değil mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Musti otelini satıyor" haberleri fos çıktı! O otel Sandal'ın değilmiş..

"Musti otelini satıyor" haberleri fos çıktı! O otel Sandal'ın değilmiş..

"Musti otelini satıyor" haberleri fos çıktı! O otel Sandal'ın değilmiş.. İşletmeci Cüneyt Kurt'la Bodrum'daki Mandal Otel'in ortağı olduğu bilinen Mustafa Sandal'ın, aslında otelin sahibi değil işletmecisi olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde çıkan 'Musti otelini satıyor' haberleri üzerine Mandal Otel'in gerçek sahipleri Nadin Perahya ve ortakları, Sandal ve Kurt'un otelin...
  2. Yok artık!!!

Yok artık!!!

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)
  3. Sen Yoksun artık

Sen Yoksun artık

Ama Beni KahreDen Beni YoK eDen BeNi BiN PişMaN eDEn TeK ŞeY BiR AŞK YaRatMıŞ TeK BaşıNa YaŞaMışıM. SeN ZateN YoKmuŞunKi SeniN NeYinE YaNaYıM… Son Bahar Akşamı Gittin pervasız Zamansız Dönüp Bakmadın Giderken Ardına Bulutlar Ağladı Yağmur Ağladı Giderken Testini Doldurmuşcasına Sevda Zincirlerinden Kurtulmuşcasına Bakmadın Yüreğimin Sancısına KalbimAğladı Özüm Ağladı Ben ağladım.....
  4. Disiplinli misiniz değil misiniz?

Disiplinli misiniz değil misiniz?

disiplinlimisiniz disiplinli olmak disiplin hakkında bildikleriniz genel bilgiler disiplin hakkında düşünceleriniz bilgileriniz Hepimizin hayatta ayrı ayrı sorumlulukları,görevleri var.Peki hayatımıza sığdırdığımız tüm bu meşgalelerde yahut işlerde disiplinli miyiz,değil miyiz? Ben için değişir,işin önemine bağlıdır aslında,yeri gelince disiplin ötesi yeri gelince gevşek davranabiliri.Ama...
  5. ebru gündeş elbiselerini mi satıyormuş ?

ebru gündeş elbiselerini mi satıyormuş ?

Selamlar. Ben bir şey duydum ama doğru mu bilmiyorum.Güya Ebru Gündeş elbiselerini satıyormuş, doğru mu bu haber ve satıyorsa nasıl ulaşabilir de alabiliriz ?

Sayfayı Paylaş