gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

İngiltere'de domuz gribi alarmı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Ağustos sonu itibariyle 100.000 vaka bekleniyor
    İngiltere, Ağustos sonu itibariyle günde 100 bin kişinin hastalığa yakalanabileceğinin öngörülmesinin üzerine aH1N1 domuz gribiyle mücadele şeklini değiştirmeye karar verdi.
    Sağlık Bakanı Adrew Burnham bu kadar büyük rakamların telaffuz edilmesi üzerine artık hastalığı kontrol altına amaktan vaz geçip, tamamen tedaviye yöneleceklerini ve hali hazırda onaylanan vaka sayısının her hafta ikiye katlandığını söyledi.

İngiltere'de domuz gribi alarmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ulaştırma Bakanlığı'ndan 'domuz gribi' alarmı

Ulaştırma Bakanlığı'ndan 'domuz gribi' alarmı

Türkiye'de son olarak Almanya'da işçi olarak çalışan 4 kişilik bir ailede domuz gribi saptanması Ulaştırma Bakanlığı'nı harekete geçirdi. Bakanlık, uluslararası giriş noktalarını termal kameralarla yakın takibe almasına rağmen, bazı havayolu şirketlerinin yolcuların doldurması gereken "Kişisel Sağlık Deklarasyonu" kartlarını teslim etmediklerini saptadı. Sivil Havacılık Genel...
  2. domuz gribi

domuz gribi

bugünlerin en önemli konularından bir tanesi domuz gribi ve domuz gribi aşısı olduğunu hepimiz biliyoruz meleklerim...malesef bu hastalık türkiyemizin çoğu il ve ilçesinde de saptanmıştır..domuz gribi aşısı konusunda çeşitli söylentiler var..siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??aşıyı yaptırır mısınız??paylaşımlarınızı bekliyoruz... teşekkürler
  3. Domuz Gribi

Domuz Gribi

Merhaba arkadaşlar,bana gelen bir maili sizinle paylaşmaka istedim.. > > DOMUZ GRİBİ 'nden korunmanın basit yolları‏ > > > > Dr.Vinay Goyal: Yoğun bakım ve Tiroit > > uzmanıdır. MBBS, DRM DNB. / 20 yıldan fazla klinik > > tecrübesi vardır. > > > > Mikrobun vücuda giriş noktaları yalnızca burun > > delikleri, ağız ve boğaz yoluyla olmaktadır....
  4. domuz gribi mitleri

domuz gribi mitleri

Semptomları sıradan gribe mi benziyor? Sadece hasta ve güçsüzler mi tehdit altında? Aşısı varsa herşey yolunda mı? Domuz gribi hakkında üretilen mitler ve bilimsel açıklamaları... Domuz gribine yakalananların ve bu nedenle hayatını kaybedenlerin sayısı her geçen gün artarken, hastalık hakkında kafa karışıklığı da devam ediyor. Hastalığın ikinci dalgasının başladığı, aşısının geliştirildiği...
  5. Domuz gribi

Domuz gribi

Herkese merhaba, arkadaşlar ben domuz gribine fena halde kafayı taktım.Çocuklarıma hergün elma-havuç suyu sıkıyorum ve ceviz-badem-fındık yedirmeye gayret ediyorum.Kırmızı et ve bakliyatta çok önemli bağışıklık sistemi için diye söyleniyor,sofradan eksik etmemeye çalışıyorum.sizlerlede paylaşmak istedim.Aman dikkat..........

Sayfayı Paylaş