gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İngiltere'nin Oscar'ı Slumdog Milyoner'e gitti

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] BAFTA YA DA KURUMSAL ADIYLA İNGİLİZ FİLM VE TELEVİZYON SANATLARI AKADEMİSİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ.
    'İngiltere'nin Oscar'ı' olarak da tanımlanan ödüllerde sezonun iddialı filmi 'Slumdog Milyoner' yedi dalda ödül aldı. Hindistan'da bilgi yarışmasına katılan bir gencin hikâyesinin anlatıldığı film, bugüne kadar dört Altın Küre ve beş SAG (Eleştirmenlerin Seçimi) ödülü kazanmıştı. Slumdog Milyoner ayrıca 10 dalda da Oscar'a aday gösterilmişti.

İngiltere'nin Oscar'ı Slumdog Milyoner'e gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngiltere'nin EN APTAL suçlusu

İngiltere'nin EN APTAL suçlusu

İşlediği suçları filme alıp, internette yayımlayan Andrew Kellett, 'en aptal suçlu' unvanına layık görüldü. Leeds kentindeki mahkemenin, suç işlerken kendisini kayda alan ve 80'den fazla video kaydı internette yayınlayan 23 yaşındaki Andrew Kellett'in, işlediği suçlarla övünmesine geçici olarak yasak getirdiği bildirildi. Kent belediyesi yetkililerinden Les Carter, ''Kellett, Leeds'in en...
  2. Slumdog Millionaire - Milyoner

Slumdog Millionaire - Milyoner

Ingiltere'nin uzun yillar sonra adindan cok soz ettiren bir filmi oldu. Slumdog Millionaire Turkce ismi ile Milyoner katildigi film festivallerinde 4 Altun Kure, 7 Bafta odulu kazandi ve arkasindan son olarak bu sene 81. si yapilan Oscar odullerinde 8 Oscar birden kazandi (En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Uyarlama Senaryo, En İyi Görüntü Yönetmeni, En İyi Kurgu, En İyi Özgün Müzik, En...
  3. İngiltere'nin dev bankası battı

İngiltere'nin dev bankası battı

İngiltere'nin önde gelen bankası Llyods Bank grubu, devletin kontrolüne geçti. Lloyds Banking Gruptan yapılan açıklamada, Banka bünyesinde bulunan 260 milyar sterlin (367 milyar dolar) tutarındaki riskli varlıkları devletin üzerine alarak Llyod Bank'ın en büyük hissedarı konumuna geldiği belirtildi. İngiltere'de bugün yapılan açıklamaya göre, varılan anlaşma uyarınca devletin bankadaki...
  4. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...

Sayfayı Paylaş