gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Inna - Very Hot (2011)

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

inna, very hot, 2011, şarkıları, very hot 2011, 2011 albüm, bilgileri burada melekler. Inna'nın muhteşem yorumuyla yepyeni albümü Very Hot ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz. Şıkır şıkır bir albüm olmuş gerçekten...

Genre: Pop Dance
    Track List

01. Inna - Hot (Play & Win Radio Version)
    02. Inna - Amazing (Radio Edit)
    03. Inna - Love (Play & Win Radio Edit)
    04. Inna - Deja vu (Play & Win Radio Edit)
    05. Inna - 10 Minutes
    06. Inna - On and On (Chillout Mix)
    07. Inna - Days Night
    08. Inna - Fever
    09. Inna - Don't Let the Music Die
    10. Inna - Ladies
    11. Inna - Left Right
    12. Inna - I Need You for Christmas (Play & Win Radio Version)
    13. Inna - Hot (Daz Bailey Vocal Mix)
    14. Inna - On & On
    15. Inna - Love (Club Version)

Inna - Very Hot (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parkorman Hot Club

Parkorman Hot Club

212 328 20 00 Yer: Maslak Adres: Büyükdere Cad. Fatih Çocuk Ormanı, Maslak Ücret: TLTL Kredi Kartı: Butun Kartlar Gecerli Park: VAR...
  2. Inna hot

Inna hot

inna makyajı inna web sitesi resmi sitesi ayakları makyajsız You belong to me, I belong to you. Fire from my heart, Burning just for you. When you’re far away, I’m in love with you. Feeling that so high, What can i do? Fly like you do it, Like you’re high, Like you do it, Like you fly, Like you do it, Lïke a women.. Fly like you do it, Like you’re high, Like you do it, Like you try, Like...
  3. Sıcacık ev çorapları ''Hot sox''

Sıcacık ev çorapları ''Hot sox''

Melişlerim bu çoraplar çok güzeller:)
  4. Avril Lavigne - Hot çeviri

Avril Lavigne - Hot çeviri

You're so good to me Baby Baby -bence çok iyisin bebek I wanna lock you up in my closet, when no one's around -seni odama kilitlemek istiyorum, etrafta kimse olmadığı zaman I wanna put your hand in my pocket, because you're allowed -elini cebime koymak istiyorum, çünkü izinlisin I wanna drive you into the corner, and kiss you without a sound -seni köşeye gödürmek istiyorum, ve sessiz bir...
  5. ınna kim merak ediyormusunuz

ınna kim merak ediyormusunuz

ınna hayatı ınna biyoğrafisi ınna hot şarkısıyla müzik listelerini alt üst etti.başarılı şarkıcının hayatını merak edenler için kısa bir bilgi paylaşmak istedim. Elena Alexandra Apostoleanu (d. 16 Ekim 1986, Mankalya, Romanya), Inna olarak bilinir, Rumen dans müziği şarkıcısıdır. Sahneye ilk kez 2008 yılında Hot albümü ile çıkmıştır. Hot albümü ile Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya,...

Sayfayı Paylaş