gebe
  1. emes

emes Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

inofolic+glukofen 850

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında emes tarafından paylaşıldı.

Inofolic ve glukofen 850 kullanip hamile kalan warmii ??

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    (Gebe kalmaya yardımcı ) İnofolic ilacı 3 bileşimden oluşan bir ilaçtır. Myo-inositol, D-Kiro İnozitol ve folik asitten meydana gelen bir bileşimdir.Glukofen şeker seviyesini kontrol altına almaya yardımcı olan bir diyabet (şeker hastalığı) ilacıdır.Buna göre değerlendirme yapın.Herkesin tedaviye cevap vermesi farklıdır..

Son düzenleme: 21 Ocak 2016
inofolic+glukofen 850 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çığ 50 yılda 850 can aldı

Çığ 50 yılda 850 can aldı

1958’den bu yana tutulan resmi istatistiklere göre, Türkiye'deki çığ olaylarında 850 kişi yaşamını yitirdi. Afet İşleri Genel Müdürlüğü, Afet Etüd ve Hasar Tespit Daire Başkanlığı’nın verilerinden ANKA’nın derlediği bilgilere göre, Türkiye’deki çığ olaylarının büyük kısmı Aralık ve Mart aylarında meydana geliyor. Çığ olayları ağırlıklı olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun dağlık kesimleri...
  2. Emekli maaşı 850 TL olacak

Emekli maaşı 850 TL olacak

Başbakanlık'ta bekleyen tasarı yasalaşırsa en düşük emekli maaşı 850 TL olacak. İşçi ve Bağ-Kur emeklileri İntibak Yasası'nın biran önce çıkarılmasını istedi. İşçi ve Bağ-Kur emeklilerinin gözü Meclis ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'da ... Emekliler, 'Erdoğan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in 'İntibak Yasası'nın çıkarılması konusunda daha önce kendilerine söz...
  3. inofolic

inofolic

3yillik evliyim 2 tane dusuk yaptim bir yildir hamile kalamadim doktora gittm cikolata kistim varmis inofolic verdi faydasi ve zarari hakkinda bilginiz var midir cevaplarsaniz sevinirim.simdiden cok tesekkurler..
  4. progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri göğüslerimin ucu çok acıyor.sağlık ocağına gittim dedi ki kullandığın ilaçlar hormonlarını etkilemiş olabilir ama adetin gecikirse gel dedi test yaparız :D...
  5. İnofolic Ve Gebelik

İnofolic Ve Gebelik

Hormonal ortam dengesizliği sonucunda yumurtlamanın bozulması ve yumurtalıklardan aşırı miktarda androjen (erkeklik hormonu) salgılanması durumudur. İnsülin hormonu metabolizmasında bozukluk olduğunda da PKO ortaya çıkabilmektedir. Adet düzensizliği ve tüylenme ile kolayca tespit edilebilir. PKO insülin hormonunun katılması ile tüm vücudu etkileyen metabolizma hastalığına dönüşür. PKO sinsi...

Sayfayı Paylaş