gebe
  1. little_girl

little_girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    3

inşaat

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında little_girl tarafından paylaşıldı.

babam eve asagi kata su akio diye bi usta getirdi tamir etmesi için ve usta bisi lazim demis nalbuir den gidip alalim demis babamda tamam beraber gidelim demis sonra evden cikmislar babam senin arabayla gidelim demis ustaya üstü pis diye ustanin ustada kizarmis bozarmis strese girmis alinmis gururuna yedirememis bunu sonra alip muslugu eve gelmisler babam bi yere gitmiis geldiginde holun ortasinda kocaman bi pislik görmüüs bu nelan demis bunu bi insan yapamaz demis insan olamaz demis derken usta alayci bi tavirla abi isim bitti demis babam ustadan süphelenmis bize anlatti sonra biz olayi aydinlatmak için pisliği adli tipa gönderdik sonuclar bi hafta sonra gelmiisti ama bize pisliğin dnasiyla karsilastirmamiz için ustanin kan örnegi lazimdi sonra dedemin aklina bi fikir geldi dedem ustaya kolay gelsin dedi ustada saol dedi dedemde ne anamami kufur ediosun dedi ve kafayi burnunun ortasina geçirdi ama kan çikmadi bobamın aklinada bifikir gelmiisti ustanin lavaboya koydugu boyayi kafasına döküp ulan bunu hangi öküz koydulan buraya dedi karsilik verincede var gücüyle hayalarina geçirdi uçan tekme attı bom diye bi ses çıktı ve pacalarindan kan geldi kan örneklerini alip adli tipa gönderdik ve 1 hafta sonra kanin tutmadigini gördük pislik evimizdeki kopegimiz plakiye ait oldugunu ogrendik ama bu ustanin yarim oldugu gercegini degistirmezdi babam zaten en basta bunu bi insan yapamaz demisti anlayamadik ordan arkadaslar simdi bunlari yazma amacim adli tipa ailece tazminat davasi acmayi dusunuoruz onerilerinizi bekliorum

melegimsin ve geveze bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahaha lo ne manyak ailesiniz hahaha adam musluğunuzu yapmaya geldi patladı hayaları tifiii hahahaha dede ye bakk delianlıı maşallah kafa atmış yav hahahaha
    değermiydi bi pislik içinn haya patlatmak muslukcu artık ayolll diye konuşur hahahaha

3. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    ahanda geLmiş sesimi duymuş sonunda yorum yapamaycağım şekerim hahahah hahaha :haha:

yasemin asu, melegimsin ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yemin ediyorum güleceğim yoktu hahahaa ayyy hahaha kıs adli tıpa mı gönderdiniz vahh vayy yazık adamada hahaha hahahahahahahahahahahaha

yasemin asu ve melegimsin bunu beğendi.
  5. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahahahhhahahahahaahahahaha ayyy tatlım çok yaşa kız muslukçudan ne istediniz muslukçular hayalarıyla değil çatalları görünmesiyle meşhurdur hahaha hahaha.ben sana bişi diyeyim mii o muslukçunun karısı sizi makasla biçer bak geveze dediydi dersinhahaha kadının hayatını karartmışsınızz vurcak yermi yoktu hahaha

yasemin asu ve CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

olaya nerden bakıyo yavv helal olsun gevezem hahahaha

geveze bunu beğendi.
  7. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ama kadın dayanışması cemoş saçmalamak benimde hakkım demi ama hahaha banane muslukçudan ben karısına üzüldüm hahaha önemli olan bu olaydan çıkarılan sonuç nehahaha benim çıkardığım sonuç karısının bundan sonra ayvayı yediği hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    he valla kırılmış yımırtalarr kan akmış hahahahahahaha

geveze bunu beğendi.
  9. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    kan aksa sadece iyi bom diyee ses çıkmışş kız cemoşş bommmm hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  10. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

patlamış la iştee bomm ses ordan gelmişhahaha konu komşu duymuştur kesinhahahaha

geveze bunu beğendi.
  11. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    buarada little avatarına bittim yavrum tam ruh halini yansıtıyor hahahaha

geveze bunu beğendi.
  12. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    kız duymazlarmıı bommm diye patlamış ne çocuklar savrulmuştur etrafa ne çouklar hahahalittle allahh senin kocişinii bomlatmasın emiiii hahaha allah iyiliğini versin kızz ama ara verme her akşamm bak girip bakıyom yazmışınmı diye hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  13. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    hahahaha bu kiz ama komik yaff valla guldurdu beni... kizlar sizde guzel yorum yapmissiniz helal hahaha little diycek bisi bulamiyom sana aannemm senin hayel dunyan ne kadar genis sen senarist veya yazar olman lazim burda harcaniyosun hahahaha ama dedeni tutum mslh delikanlilara tas cikartirir hahaha senin deden gencken cuneyt arkin gibi biseydir simdi vala bu kiz cok allem yaa:D:D

geveze ve CeMoŞ bunu beğendi.
  14. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim kusura bakma ama adli tibba sizin degil,aslinda tamircinin size dava acmasi gerekli.Kan ornegi almak icin bu yonten ne Allah askina.Adama dogru durust sorsaydiniz insanlar konusa konusa anlasir yani.Kopeginiz daha once bunu yapmiyor muydu,anlamadiniz mi?Adli tibbinda bunun insan degil kedi kopek dnasi oldugunu anlamasi gerekli.

little_girl bunu beğendi.
  15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bunun gercek olduguna inanmak istemiyorum.

inşaat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fethiyede İnşaat Çöktü

Fethiyede İnşaat Çöktü

FETHİYE'DE İNŞAAT ÇÖKTÜ: 6 İŞÇİ YARALANDI Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bir İnşaatın Bodrum Katında Meydana Gelen Göçükte 6 İşçi Yaralandı. Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir inşaatın bodrum katında meydana gelen göçükte 6 işçi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Çatalarık Mahallesi'nde bulunan bir inşaatta meydana gelen olayda, beton dökme işlemi yapılan...
  2. çeşme inşaatında imam hastanelik oldu

çeşme inşaatında imam hastanelik oldu

Samsun'un Alaçam İlçesinde Bir İmam, Caminin Çeşme İnşaatı Sırasında Bacağını Ağaç Motorunun Kesmesi Sonucu Yaralandı. Samsun'un Alaçam ilçesinde bir imam, caminin çeşme inşaatı sırasında bacağını ağaç motorunun kesmesi sonucu yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Bahşioymalı köyü camisinin imamı Coşkun Ç. (44), bugün caminin çeşmesinin inşaatına yardım ederken bacağını ağaç motorunun...
  3. İSKİ inşaatında iskele çöktü

İSKİ inşaatında iskele çöktü

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) Tuzla İleri Biyolojik Arıtma Tesisi'nde yaklaşık 30 metre yükseklikteki beton dökme işlemi sırasında inşaat iskelesi çöktü. İskeleden düşen 7 işçiden 4'ü yaralandı. Kaza dün öğle saatlerinde İSKİ Tuzla İleri Biyolojik Arıtma Tesisi'nde meydana geldi. Tesis inşaatında beton dökme işlemi yapılırken üst katın iskelesi çöktü. 7 işçi göçük altında...
  4. İnşaat sektörü çöküşe mi giriyor?

İnşaat sektörü çöküşe mi giriyor?

Arz fazlası ve ekonomik kriz nedeniyle Beylikdüzü'nde çok sayıda inşaat projesi ya durdu ya da yavaşladı. Finansal ekonomik krizin baş gösterdiği 2008 sonlarından itibaren emlak sektöründe krizin en yakından hisseden ilk yer Beylikdüzü oldu. Son dönemde konut projelerindeki arz-talep dengesinin arzın aşırı yükselişi nedeniyle bozulduğu bölgede şu anda pek çok inşaat projesi durdu ya da büyük...
  5. İnşaat Ustası - hahaha

İnşaat Ustası - hahaha

inşaat ustası nedir Büyükşehir Belediyesi Kuruluşlarından KİPTAŞ'ın Genel Müdür Yardımcısı Emin Batur'a, şantiyelerden birinde meydana gelen bir kaza sonunda kazaya maruz kalan duvarcı ustasının yazdığı tutanak: Gül gül öldüm... hahaha meleklerim sizlerde okuduğunuzda bana hak vereceksiniz... :piha::piha::piha: *İş kazası tutanağına planlama hatası diye yazmıştım. Bunu yeterli görmeyerek,...

Sayfayı Paylaş