gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İnşallah kelimesinin anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İnşallah kelimesinin anlamı İnşallah ne demek? Merak ettim arkadaşlar inşallah kimi zaman duyarız kimi zaman da söyleriz ama çok çok kullanırız bu inşallah kelimesini. Peki nedir inşallah kelimesinin manası bilen var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnşallah kelimesinin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Inşaallah kelimesinin anlamı

Inşaallah kelimesinin anlamı

Hiçbir şey için, Allah’ın dilemesi dışında: “Ben yarın onu yapacağım deme” Hiçbir şey için, Allah’ın dilemesi dışında: “Ben yarın onu yapacağım deme” Ancak Allah dilerse (inşallah yapacağım de). Ve unuttuğun vakit Allah’ı an ve “Umarım Rabbim beni, doğruya daha yakın olana eriştirir.” de. Kehf Suresi 23,24 İnşaALLAH, ALLAHü teâlâ dilerse olur manasına, bütün işlerini ALLAHü teâlânın...
  2. Matematik Kelimesinin Sözcük anlamı

Matematik Kelimesinin Sözcük anlamı

Hanımlar acaba Matematik Kelimesinin Sözcük anlamı nedir bilen var mı?
  3. İftira kelimesinin anlamı

İftira kelimesinin anlamı

İrtifa ne demektir İrtifa kelime anlamı Sizde sakın benim gibi "iftira" olarak yanlış okumayın Melek'ler:) Ben öyle okudumda yani öyle gördüm galiba işte bilmiyorum :) Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda irtifa kelimesinin anlamı hakkında bilgiler aktarıyoruz. Yükseklik.Yükselti. Yükselme, yukarı kalkma: Göğe kadar irtifâ etti. Terakki. Deniz seviyesinden itibaren yükseklik...
  4. hafta kelimesinin anlamı nedir

hafta kelimesinin anlamı nedir

hafta kelimesinin anlamı nedir lütfen cevabını bilenler bizden esirgemesin sorumun cevabını
  5. Kozmopolit kelimesinin anlamı nedir

Kozmopolit kelimesinin anlamı nedir

Kozmopolit kelimesinin anlamı nedir ? Arkadaşlar Kozmopolit ne demektir bilenler buraya bir baksın.

Sayfayı Paylaş