gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

İnsan Elindekinin Kıymetini Kaybedince Anlarmış ...

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

elindekinin kıymetini insan elindekinin kıymetini kaybedince anlamak
    Meleklerim bu mektubu/yaziyi Bir Bey vefat eden esi icin yazmis ... Enteresan oldugu kadarda Anlamli...
    Ama neyazikki yazilanlar cok Dogru, sürekli hayatimiz hep birseyleri ertelemekle geciyor.
    Ve dönüp baktigimizda, Hayati kacirmisiz...
    Insallah bu yazi birilerine ders olur...
    hayatta hicbirseyi ertelemeyin meleklerim :uhu:
    Allah rahmet eylesin, mekani cennet olur insallah !!!

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Allah rahmet eylesin evet insan elindekinin kıymetini kaybedince anlıyor :cry:

İnsan Elindekinin Kıymetini Kaybedince Anlarmış ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brainscrubbers - An Adventure in Insanity

Brainscrubbers - An Adventure in Insanity

:bump2: İlerlemek için bilmeceleri çözmek zorundasınız... Kolay gelsin. giriş
  2. elindekiyle yetinebilmeyi öğrenmek gerek

elindekiyle yetinebilmeyi öğrenmek gerek

Dunyalar guzeli bir kiz varmis.Bu kiz oyle guzelmis ki cok uzak sehirlerden ve ulkelerden cok zengin ,cok yakisikli,asil pek cok delikanli onu gormeye gelirmis.Kendisiyle evlenmek isteyen nice prensi nice sovalyeyi reddeden guzel kiz kimseleri begenmezmis.Bu arada ayni kasabada yasayan ve bu kiza asik olan genc bir delikanli da bu kizi istemis. Ama kiz onu da reddetmis. Aradan uzun yillar...
  3. Güzelliğimi kaybedince aldatıldım

Güzelliğimi kaybedince aldatıldım

gulben ergen bosandimi Evliliği boyunca 35 kg alan pınar eliçe bayanlara Koca adayınıza en çirkin yüzünüzü de gösterin dedi... ARIM BALIM PETEĞİM' PROGRAMININ KONUK OLAN PINAR ELİÇE EŞİNİN KENDİSİNİ NEDEN ALDATTIĞINI ANLATTTI 'Arım Balım Peteğim' programının konuk olan Pınar Eliçe,7 yıllık eşinin kendisini neden aldattığını anlattı: Evliliğim boyunca stresten tam 35 kilo aldım. Güzelliğimi...
  4. Beni Kaybedince Anlayacaksın Değerimi

Beni Kaybedince Anlayacaksın Değerimi

değerimi anlayacaksın sende değerimi anlayacaksın sende sözleri Beni Kaybedince Anlayacaksın Değerimi Beni kaybedince anlayacaksın sevdiğimi Konuştuklarımız gelecek aklına Aşkımıza, sevdamıza dair. Sıcacık sarılmalar Kalp atışlarımız… Gözlerin buğulanacak, Silmeye birini arayacaksın… Beni kaybedince anlayacaksın yüreğimi O koca boşluğu doldurduğumu düşüneceksin, Yeşerttiğim sevgiyi...
  5. Akrep in Doğum Anı

Akrep in Doğum Anı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş