gebe
  1. ahaşkım

ahaşkım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

insan kafasını kullanmazsa...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ahaşkım tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar herkese merhaba şu saatte uyumadım ve oturdum burada derdimi anlatıyorum sanırım kafayı yiyorum.mantığım hiçbirşey için geç değil mantığı ama okadar pürüz çıkıyorki işin içinden çıkamıyorum.yazmak istedim işte dışarıda anlatıyorsun aldığın nasihatler dahada kötü hissettiriyor... ben 31 yaşında 2 kız çocuk annesiyim.eşimle ayrıldım şuan abimle ve kızlarımla beraber yaşıyorum.liseyi bitirdikten sonra okumadım ve 19 yaşımdayken aşk uğruna evden kaçtım evlendim.6 ay sonra bitti eve döndüm.sonrasında öyle bir hale geldiki hayatım, şuan hala acısını çekiyorum. her neyse ben şimdi ayaklarımın üzerinde durmak kaybettiklerimi yeniden kazanmak için adım attım ajansa yazıldım ve oyuncu olmaya karar verdim.ancak kolay değil.kızlarım 7 ve 10 yaşında ajanstan çekim için çağırdıklarında hep aynı korku kızları komşuya bırakabilecekmiyim..kışın okullar açılacak ve onlar okuldayken çekime çağırıcaklar gidicem farzedin.onları eve servis götürdü diyelim çekimler akşama sabaha kadar sürebiliyor.acaba bu işten vazgeçip dizimi kırıp otursammı diyorum ama kendime bunu kabul ettiremiyorum.bakıyorum çevreme hem çocuk büyüten hem çalışan kadınlar var bunu nasıl başarıyor?bir yolu varda benmi göremiyorum.şimdi birde düşünüyorum çekime çağırsalar eğitimim yok ufak bir rol için saatlerce ayakta duruyorum yoruluyorum.istanbulda ücretsiz oyunculuk eğitimi veren bir yer bulsamda gitsemmi yoksa zengin bir koca bulsam da evdemi otursam.valla çok sıkıldım acayip hemde..belkide elime geçen son fırsat bu napmam lazım artık bilemiyorum...

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

:S:S 6 ay sonra biten bir asktan nasil iki cocuk oluyo :S
    egerki calismak istiyorsaniz neden daha baska alanlarda aramiyorsunuz?? illaki oyunculukmu olmasi lazim..tamam yasiniz cok büyük degil ama gencte olmadigini düsünüyorum..ki sizin allah bagislasin iki meleginiz var..bulundugumuz dönemi ele alirsak kime güvenebileceksiniz kiz cocuklarinizi??
    onlarla olup onlara gözkulak olmak varken neden baska seyler giriyor aklimiza?? lütfen beni yanlis anlamayin ama birde zengin koca bulmak falan bahsetmissiniz..hakkinizda hayirlisini dileyip bence kizlarinizin gelecegini onlara nasil yön vereceginizi düsünmelisiniz..ist gibi bie yerde iki kiz cocugu byütmek helede yalniz zaten sizin icin en büyük dert olmali..kendinize zamaninda kizlarinizin yaninda olabiliceginiz bir isbakmali ve hayatiniza ii bir yön vermelisiniz..tabi bu benim düsüncem...

rabbim hakkinizda hayirlisini versin ve insallah sizleri kimselere muhtac olmadan kizlarinizla huzurlu bir hayat süürmenizi nasip etsin insallahh (amin cümemizin)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    jupi benimde kafama takıldı 6 ay süren iliskiden 2 cocuk :S neyse fazla kurcalamayalım.. Set işini az cok ben biliyorum ajanslarıda.. her ajansa güvenmeyin kadınlar kızlar erkekler bile ne hale geliyorlar sonra.. Size tavsiyem cast olmak yerine müjdat gezenin vb. sanatcıların tiyatro kursları var onlardan birisine gidin, eğitiminizi alın eğer cok oyuncu olmak istiyorsanız, yada normal bir iş bulup hayatınıza devam edin.. ajanstta sabahtan aksama kadar bekliyosunuz aldığınız para 20-ve 50 arası değişiyor hadi dialoglu rolünüz var atıyorum 100 olsun..

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle Allah yardımcın olsun canım çook zor ama neden oyunculuk onu anlayamadım :S inşallah dilediğin gibi olur herşey...

insan kafasını kullanmazsa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. insanlar

insanlar

İnsanlar Vardir; Ustu NİlÜferlerle Kapli, Bulanik Bİr GÖl Gİbİ... Ne Kadar UĞraŞsaniz GÖrÜnmez Dİbİ. Uzaktan GÖrÜnÜŞÜ Çekİcİ, Aldatici, İÇİne DaldiĞinizda Ne Kadar Yaniltici.... Ne Zaman Ne GeleceĞİnİ Bİlemezsİnİz; Sokulmaktan Korkarsiniz, GÜvenemezsİnİz! İnsanlar Vardir; Derİn Bİr Okyanus... İlk Anda ÜrkÜtÜr, Korkutur Sizi. Derİnlİklerİnde Saklidir Gİzİ, DaldikÇa Anlarsiniz, DaldikÇa...
  2. İnsan

İnsan

insan, dünyadaki en baskın canlı türüdür. Kendilerini biyolojik, sosyal ve ruhsal yönleri ile tanımlarlar. İnsanın bilimsel ismi Homo sapienstir, Latince "akıllı adam" anlamına gelir. Homo sapiens'in ilk kez nasıl ortaya çıktığı bugün için hâlâ kesinlik kazanmamıştır. Bugün yaşayan insanlar üzerinde yapılan bazı genetik araştırmalar bu türün yaklaşık 130,000 yıl önce Afrika kıtasında...
  3. İnsanlar

İnsanlar

Aç mısınız?: Yaşamınız boyunca 30.000 kilo kadar yemek yersiniz.Buda 6 filin ağırlığına eşittir. Bunu yut: Yutulan yiyecek vücudunuzda 3,5metre yol alır yani bir otomobilin uzunluğu kadar. Saç: Bilinen en uzun saç Hint'li bir rahibindi.1949'da saçının boyu 8metre olarak ölçüldü.Yani kolunuzdan 13 kat daha uzun. Isı: Vücudun normal ısısı 37 derecedir.Eğer ısı 25 dereceye düşerse ölebilirsiniz.
  4. Kafalara Dikkat

Kafalara Dikkat

Bu hayvancıklar zor görünen işi şıp diye yapmışlar nasıl sokmuşlar oralara kafalarını şunların haline bakın yazık ya.
  5. kafam karıştı....

kafam karıştı....

Kızlar ya kafam çok karışık.Tatile gideceğiz ayın 29'unda ve benim adetim 28'inde başlayacak.Adet geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama doktora gitmeye vaktim yok.Eczaneden alıp kullansam yan etkisini görür müyüm?İlaç kullanmazsam da tatilimin 5 günü heba olup gidecek.Ne denize ne havuza girebileceğim.Bana bir akıl verin.Hangi ilacı almalıyım sizce?Konuyu nereye açacağımı da bilemedim...

Sayfayı Paylaş